SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Koçlar, Saat 09:43 Ay-Mars görünümü, maddi konuların derinlemesine analiz edilmesinde ve durum değerlendirmesinde yararlıdır. Burada önemsediğimiz nokta, zarara uğramamak ve kayıp yaşamamaktır. Hem geçmişte yaşananlar hem bugünkü durum gözden geçirilip, gerçekçi olunursa bu görünüm doğru tespitte bulunmanızı sağlar.

Saat 11:23 Ay-Neptün kavuşumu, ruhumuzu dinlendirici gayet hoş bir yansımadır. Yumuşacık bir enerjidir. Rüyalarımız, hislerimiz, hayatı algılayış biçimimiz sertlikten uzaktır. Kimseyi kırmak, gücendirmek, rahatsız etmek ve edilmek istemeyiz. Duygularımızı içimize dönük bir şekilde gözden geçiririz. Hassaslaşırız. Sevgi ve şefkate daha fazla ihtiyaç duyarız.

Saat 18:06 itibariyle gerçekleşecek Merkür-Uranüs kavuşumu gerek çevre ilişkilerinde ve gerekse çalışma hayatımızla ilgili konular üzerinde zihnimizin hızlı çalışacağını, çözüm bulmaktan yana olacağımızı, yenilikleri uygulama hevesliliğimizin güçlü olduğunu gösteriyor. Şu sıralarda bir belirsizlik yaşıyorsanız, tarafsız bir bakış açısıyla sektörün ve şartların farkında olmamız gerekiyor. Ayrıca özel hayatımız, evimiz ve ailemizle ilgili konularda da benim düşüncelerim doğru demek yerine, başkalarının da görüşlerini dinlememizde yarar var.

Saat 22:52 Ay-Pluto görünümü, mevcut iş ve toplumsal durumumuza gerçekçi şekilde bakmanın önemi büyük. Köklü, sağlam ve güvenilir olanı tercih etmeliyiz. Eğreti duran, sadece bir hevesle verilen kararların kalıcı olmayacağını bilelim.

Ruhunuzu sakinleştirici, keyfinizi yerine getirici, mutlu edici ve gülümsetici bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA