SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Aslanlar, saat 06:30 Ay-Pluto karşıtlığında olaylar ve kişiler bizi baskı altına alır. Çelişkili düşünmeye neden olabilir. Sakince gözden geçirmede bulunmak yararlıdır.

Saat 07:57 Ay-Venüs görünümü, bizler üzerindeki tesirini şöyle açıklayabilirim. Hani bazen insan hayatın zorlukları ve üzerindeki sorumluluklar nedeniyle sanki her şey kendisine karşıymış gibi düşünür ya. İşte bu enerji, ne kadar güvendeyim, ayaklarım sağlam olarak yere basıyor mu, yuvamda mutlu muyum, nelere gereksinimim var, neler beni hassas hale getiriyor diyerek düşünmenizi sağlar. Doğal olarak, yaş tahtaya pek ayak basmazsınız.

Saat 09:07 Mars-Jüpiter görünümü, sizi fiziki anlamda kısıtlayan ve psikolojik açıdan zorlayan meseleleri bir an önce halletme arzunuzu işaret ediyor. fakat nasıl bir yöntem ve yol izleyeceğinizi tespit etmelisiniz. Bu görünüm bazen de tümüyle pes etmeye, her şeyi olduğu gibi kabullenip katlanmaya neden olabilir. Bu da pek hoş değildir. Benim tavsiyem dinleniniz, etrafınızla konuşunuz, fikirlerinizi sakinlikle dile getiriniz. Bir de çok önemli, özellikle araba kullanırken trafik kurallarına uymayı ve uyulması yönünde uyarıda bulunmayı ihmal etmeyiniz.

Sevdiklerimizle beraber mutlu, huzurlu, sağlıklı bir bayram geçirmemiz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA