SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Aslanlar, Saat 09:43 Ay-Mars görünümü, maddi-manevi yönde ilişkilerimizi ele almamızı ve mevcut duruma göre çıkarlarımızı belirlemede, buna göre bir taktik geliştirmemizde etkilidir. Nabza göre şerbet veririz.

Saat 11:23 da, Ay-Neptün kavuşumu, borçlarınızı ödeme ve parasal konulardaki sıkıntılarınıza bir an önce çözüm bulma anlamında pozitif düşünmenizi sağlar. Her meselenin derinliklerine sızabilir, psikolojik ve fiziksel anlamda kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz.

Saat 18:06 itibariyle gerçekleşecek Merkür-Uranüs kavuşumu gerçekleşecek. Görüyoruz ki, sizin dışa açılma, fikirlerinizi mutlaka öne sürme, hedefinize varma, mali konular üzerinde çıkış yolu bulmanızda yardımcı olacak. Hızlılık ve aktif hareket etme yönünde sizi itekleyecek. Ancak belli bir zorlanma hala var. Biraz sabırlı olmanızı ve asla emin olduğunuz yoldan, sırf engeller var diye dönmemenizi tavsiye ediyorum.

Saat 22:52 Ay-Pluto görünüm etkisinde, duygularınızı işin içine karıştırmayınız. Çünkü bu, yanlış hesaplamalara neden olur. Sizi birilerinin idare etmesine izin vermeyiniz. Adil olsun, hakkaniyetli olsun her şey.

Ruhunuzu sakinleştirici, keyfinizi yerine getirici, mutlu edici ve gülümsetici bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA