SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Balıklar, saat 08:16 Ay-Uranüs kavuşumu, mali konularda hızlı, yeni, sürpriz kazançların işaretçisidir. Fakat bir yanıyla da, düşünmeden fazla para harcamaya yol açabilir. Tabii ki ölçümüzü bilmemizde yarar var.

Saat 14:33 Ay-Merkür kavuşumu, maddi konularda hızlı düşünmenin, çabuk karar vermenin göstergesidir. Ancak hesabı bilmenin önemi büyüktür.

Saat 15:08-18:48 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Zorlandığımız konularda hassas tepkilerde bulunuruz. Maddi konularda tedbirli olalım.

Saat 18:48 Ay-Boğa burcunda seyrine başlıyor. Huzur, güvenlik, sakinlik getirir. Uzun ömürlü olana yönelmeyi sağlar. Meseleleri enine boyuna düşünürüz. Güvenilir olanla olmayanı hissederiz. İşimizi sağlama almak isteriz ve ona göre kararlarımızı gözden geçiririz.

Saat 21:17 Merkür-Satürn görünümü, daha önce girişimde bulunduğumuz bir işimiz varsa, onunla ilgili bir gelişme yaşanabilir. Bu gelişmeye göre yeni bir düzenlemede bulunabiliriz. Ancak biraz sabırlı olmamızda tabii ki yarar görüyorum.

Saat 21:23 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, yarınımızda yanımızda olacak bir insan, bir dost arıyoruz. Bu açıdan hayata baktığımızda güvenecek insan bulmanın bu zamanda zor olduğunu düşünebiliriz.

Gün boyunca dikkatli, tedbirli, bilinçli şekilde hareket etmemiz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA