SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Başaklar, Saat 09:43 Ay-Mars görünümü, bir ilişkide aynı hedef, niyet ve amaç bütünlüğünü önemsiyoruz. Biz böyle bir beraberlik istiyoruz. Şimdi bu görünüm sayesinde duruma bakacağız.

Saat 11:23 Ay-Neptün kavuşumunda, iyimserlik, bazen hüzün, sevdiklerimizle kucaklaşmak, ayrı olduğumuz kişileri hatırlamak, kaybettiklerimizi yüreğimizde hissetmek gibi duygular yoğun olabilir.

Saat 18:06 itibariyle gerçekleşecek Merkür-Uranüs kavuşumu iş yaptığınız kişiler, daha önce mali konularda ortaklık kurduğunuz insanlar ve kişisel ilişkilerinizin tümünün gerginleşmeden, akıllıca bir şekilde gözden geçirilmesi gerektiğini işaret ediyor. Alışılmadık yöntemler, hesaplar içinde olabilirler. Türlü bahanelerle kendi çıkarlarını gözetebilirler. Biz yine de aklımız başımızda olan bitene bakacağız. Bu görünüm ayrıca, kredi-miras-ortak işler-eşinizin mali durumu-gelir-gider dengemizin de mutlaka sağlanması gerektiğini söylüyor. Öyle aklımıza eseni yapamıyoruz.

Saat 22:52 Ay-Pluto görünümü, ilişkinin niteliği, aranızdaki sevgi bağı, sizi birbirinize yönelten duyguların çok güçlü olduğunu gösteriyor.

Ruhunuzu sakinleştirici, keyfinizi yerine getirici, mutlu edici ve gülümsetici bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA