SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Başaklar, saat 06:30 Ay-Pluto karşıtlığı, kendinizi dışa karşı güçlü göstermenizde, kararlılık göstermenizde etkilidir.

Saat 07:57 Ay-Venüs görünümü, sevdiklerinizi kanatlarınızın altına alma arzunuzu ve sorunlarınız olsa dahi dışa karşı sağlam bir duruş sergilemenizi sağlar. Yani kol kırılır yen içinde kalır mantığıyla hareket edebilirsiniz. Kendinize yeni hedef belirleyebilir veya emin olduğunuz bir yolda ilerleme gücü kazanırsınız.

Saat 09:07 Mars-Jüpiter görünümü, yeni projelere başlamak ve başarılı şekilde sonuçlandırmak amaçlı risklerin göstergesidir. Amaç para kazanmak ve güçlenmektir. Bazen öyle bir hırsla işlere atılırız ki, gözümüz bir şey görmez. O nedenle stratejik anlamda durumu ele almak ve akıllıca hareket etmek gerekiyor. Dış etkilere açık olabileceğimiz böyle bir günde söz konusu güvence oldu mu, çevremizle aramızda sorunlar oluşabilir. Bunlara da dikkat etmek gerekiyor. Fiziksel ve duygusal anlamda kendinize özen gösteriniz. Gerginlik ve abartılı kararlardan uzak durunuz.

Sevdiklerimizle beraber mutlu, huzurlu, sağlıklı bir bayram geçirmemiz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA