SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili İkizler, Saat 09:43 Ay-Mars görünümü, iş ve özel hayatımızla ilgili konular, sağlığımızla ilgili meseleler üzerinde ciddiyetle durmanın önemini işaret ediyor. Evet bir yandan hassasız ancak problemleri bu hassasiyetle ele almak bize yarar sağlamaz. Yapmamız gereken, gerçekçi tespitlerde bulunmak ve bunları çözmeye çalışmaktır.

Saat 11:23 Ay-Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Büyüklerinizle olan ilişkiniz, yavrularınızla olan temasınız, hayatın güzel taraflarıyla olan irtibatınız açısından bu enerjiler son derece yararlıdır. Hayatın anlamı, değerleriniz konularında iyimser düşünebilir, yüreğinizin içinde huzuru hissedebilirsiniz.

Saat 18:06 itibariyle gerçekleşecek Merkür-Uranüs kavuşumu zihnimizi aydınlatıcı, hedefimize varma arzumuzu destekleyicidir. Evet siz, hızlı düşünüyor, çabucak öğreniyor ve kendinizi farklı bir şekilde ifade edebilecek hale geliyorsunuz. Yazarak, konuşarak, bizzat insanlarla bir araya gelerek toplumsal konularda ilerici görüşlerinizle ilgi uyandırabilirsiniz.

Saat 22:52 Ay-Pluto görünümü, iş ve finansal konularda daha derinlikli düşünmenin önemini vurguluyor. Özellikle ortaklık veya evlilikle ilgili finansal paylaşımlar, ödemelerle ilgili meseleler bir hayli önemli.

Ruhunuzu sakinleştirici, keyfinizi yerine getirici, mutlu edici ve gülümsetici bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA