SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Oğlaklar Saat 04:40 Ay-Satürn karşıtlığı, özellikle ilişki ve iş konularında yaptığımız içsel sorgulamaların işaretçisidir. Rutin hayatın gerekleri, sorumlulukları yorucu olabilir. Birilerine anlayış göstermek, çok çalışmak, çaba sarf etmek durumunda kalabiliriz. Gizli bir takım meseleleri sürekli aleyhimize gelişecekmiş gibi düşünmek yanlıştır. Toplumdan kendinizi soyutlamak, inzivaya çekilmek ve bir şeylere, kadere küsmek de aynı derecede yanlış olur. Sakin, dikkatli, bilinçli ve gayet akıllı şekilde kendimize bakmalı ve özen göstermeliyiz. Şifa teknikleri, meditasyon, olumlamalar, maneviyat, zikir ve dualar rahatlatıcı ve endişelerden uzaklaştırıcıdır.

Saat 09:40 Venüs-Jüpiter görünümü, şu andaki şartlarımız nedeniyle hem ilişki hem de iş hayatımızla ilgili konularda fazlasıyla hassas düşünebiliriz. Sanki dünyanın sonu gelmiş gibi davranırız. Oysaki bu görünüm etkisinde bütün bunlar doğaldır. Birkaç gün sakin olmak, meseleleri bilinçli şekilde gözden geçirmek faydalı olur. Çünkü böyle bir etki altında verilen karar yanlış olabilir.

Saat 10:14 Ay-Güneş görünümü, dış dünyada nazik ve ölçülü davranmaya çalışmamızı sağlıyor. Bunu yaparken, tabii ki çıkarlarımızı düşüneceğiz. Eğer işimize geliyorsa, bize bir faydası varsa, o kişilerle bağımızı güçlü tutmamızda yarar var.

Saat 16:38-19:13 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde, dinlenmek, enerjimizi toplamak, ruhumuzu sakinleştirecek aktivitelerde bulunmak açısından gayet olumlu. Tabii ki dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, yeni bir planlamada bulunmamak daha doğru olur.

Saat 19:13 itibariyle Yengeç burcunda ilerleyen Ay, güven, sadakat, huzur, sahiplenilmek gibi olgular başınızın tacı olacaktır. Rahatsızlık veren her konuyu yakın bulduğunuz anne veya babanızla veya sevdiğiniz kişiyle paylaşmanız rahatlatıcı olabilir. Lütfen içinize atmayınız.

Şansın sizden yana olduğu bir gün geçirmeniz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA