SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Oğlaklar, Saat 09:43 Ay-Mars görünümü, çevremizle ilişkimizi güçlendiricidir. Hem ılımlı hem de gayet güvenilir bir kişi olarak takdir ediliriz. Bu görünüm aşkta güven ve dürüst yaklaşımları önemsediğimizi, bizi kimsenin üzmesine izin vermeyeceğimizi işaret ediyor.

Saat 11:23 Ay-Neptün kavuşum etkisi, ılımlı bir havanın hem ruhsal hem bedensel anlamda bizi sarıp sarmalamasını sağlıyor. Nefes aldığımız dünyanın ve yaşadığımız her günün ne kadar kıymetli olduğunu yüreğimizin içinde hissediyoruz.

Saat 18:06 itibariyle gerçekleşecek Merkür-Uranüs kavuşumu iş hayatımızdan ev yaşantımıza kadar her alanda değişim arzumuzu işaret ediyor. Yorulduk, sorumluluklar zorluyor, hep aynı işler, engeller, beklemeler bizi isyana yöneltiyor. Bir evimiz olsun, bir yuva kuralım, farklı bir şeyler yapalım, rutin hayattan uzak duralım istiyoruz. Ancak eğer gerçekten iyi bir planımız yoksa verilecek aceleci bir karar yine aynı derslerle karşılaşmamız olur ki, bizim burada dikkat edeceğimiz husus, aklımızın başımızda olmasıdır. Köklü, sağlam, uzun vadeli olana yönelmeliyiz.

Saat 22:52 Ay-Pluto görünümü, sizi güçlendirici, başarılı kararlar vermenizi sağlayıcıdır. Tutkulu ve kendinizden emin bir şekilde ilerlersiniz.

Ruhunuzu sakinleştirici, keyfinizi yerine getirici, mutlu edici ve gülümsetici bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA