SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Teraziler saat 08:16 Ay-Uranüs kavuşumu, partnerin beklenmedik tepkilerde bulunabileceğini, ilişkinin niteliğine göre sürpriz bir karar verebileceğini işaret ediyor.

Saat 14:33 Ay-Merkür kavuşum etkisinde, bizi rahatsız eden meseleleri artık görmezden gelmemiz pek mümkün olmaz. Tabii ki ben ortak bir nokta oluşturmak adına ılımlı konuşulmasından yana olduğumu söylemek isterim.

Saat 15:08-18:48 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Partnerinizin tutumu, işlerinizin istediğiniz gibi gitmeyişi, aşırı yoğunluk ve hassasiyet, yaşadığınız dünyadaki sorunlar gibi geniş bir alanda hassas tepkilerde bulunabilirsiniz. Olaylara, durumlara müdahalede bulunmanız pek mümkün olmaz. Mecburen sakin olmanız gerekir.

Saat 18:48 Ay-Boğa burcunda seyrine başlıyor. Hem başkalarının hem de bizim, kendimizi garanti altına alma eğilimimizi işaret eder. Bir ilişkiden, bir işten, bir girişimden neler kazanabiliriz veya kaybedebiliriz bunları hesap etmemiz daha kolay olacaktır. Kısaca menfaatlerimizi iki gün boyunca önemseyeceğiz.

Saat 21:17 Merkür-Satürn görünümü, fikirlerimizi eğer bilinçli, akıllıca, acele etmeden, tartışmadan dile getirebilirsek, karşımızdaki kişi kim olursa olsun etkileyebileceğimizi işaret ediyor. Geçmiş meselelerin de tekrar ele alınarak ortaklaşa çözülmesi yönünde destek veriyor.

Saat 21:23 Ay-Kuzey düğüm görünümü, bir yandan sıkıntıları umursamıyoruz ancak diğer yandan her şeyi deşeliyoruz. Bu çelişkili ruh haliniz bir şeyleri oturtamadığınız içindir.

Gün boyunca dikkatli, tedbirli, bilinçli şekilde hareket etmemiz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA