SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Yaylar, Saat 09:43 Ay-Mars görünümü, sağlıklı ve huzurlu bir yaşam sürmenin ne kadar kıymetli olduğunu vurguluyor. Zorluklarla mücadele eden insan, maddi anlamda rahat etmek ve hedefine ulaşmak istiyor. İşte bu görünüm sayesinde güç buluyoruz, kendimize güveniyoruz.

Saat 11:23 Ay-Neptün kavuşumu hayata pozitif açıdan bakabilmemizde yardımcı olacak. Aile üyelerinizle sevgi, şefkat hisleriyle örülü bir tarzda ilişki kurabiliriz. Ruhumuzu ve bedenimizi dinlendirmek ihtiyacımız bir hayli yoğunlaşacak.

Saat 18:06 itibariyle gerçekleşecek Merkür-Uranüs kavuşumu, gerek ilişkinizde ve gerekse mesleki konular üzerinde zihninizin bir hayli hızlı çalışmasını sağlıyor. Aslında bazen, beklenmedik durumlar yaşıyor olabilirsiniz. Sözgelimi bir ilişkinin ciddiyete dönüşmesi veya bir işin istediğiniz gibi gerçekleşmesi kolay olmayabilir. Bunlar Uranüsün yarattığı sürprizlerdir. Ancak siz bu enerjiyle baş edebilecek güçtesiniz. Sadece ilişkiniz diğer kişilerin yaşadıklarından farklı olduğu için dikkat çekiyor. Eğer mutluysanız sorun yok demektir. Değilseniz o zaman bu görünümün sizi aceleci kararlar aldırması mümkün demektir. Hatta bir anda aşık olmak, bir anda evliliğe karar vermek de mümkündür. Yenilik istiyorsunuz, heyecan istiyorsunuz, rutin her şeyden uzak durmaktan yanasınız. Ancak lütfen bilinçli olalım. Önümüze ardımıza bakalım.

Saat 22:52 Ay-Pluto görünümü, aile, ev ve ihtiyaçlarınızı karşılama yönünde etkili olup mali açıdan güçlenmek arzunuzu vurguluyor.

Ruhunuzu sakinleştirici, keyfinizi yerine getirici, mutlu edici ve gülümsetici bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA