SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Yaylar, saat 06:30 Ay-Pluto karşıtlığı, hassasiyetin bazı önemli konularda yanlış kararlar alınmasına neden olabileceğine işaret ediyor. Her açıdan duruma bakmak doğru olacaktır.

Saat 07:57 Ay-Venüs görünümü, huzur ve güvende yaşamanın önemini belirler. Ayrıca gerçek sevginin sahiplenilme ve huzur olgularıyla iç içe olduğunun altını çizer. İnsan güvenilir ve sağlam bir kişiyle beraberse, ona sıkıntılarını söylemesine gerek yoktur. Çünkü seven insan, sevdiğinin ihtiyacı nedir, nelere üzülür bunları zaten bilir.

Saat 09:07 Mars-Jüpiter görünümü, güvencenin her alandaki önemini vurguluyor. Kişi plan ve projelerini başarılı şekilde halletmek için tüm gücüyle mücadele verebilir. Ancak hırs bazen o denli fazladır ki, gözümüz bir şey görmez. Ne olursa olsun kazanmalıyım derken, yanlış karar vermemek için dikkatli olmak lazımdır. Hangi alanda ilerlediğinizi, olabilecek sonuçları, kimlerle bu yolda yürüyeceğinizi iyi tespit etmelisiniz. Olur olmaz işlere, yatırımlara, ortaklıklara kalkışmayınız. Dürtüsel olan bu enerji, kişinin kendi yanlışlarını görmezden gelmesine veya haksız olduğunu kabul etmemesine neden olabilir. Benim tavsiyem, kimsenin etkisi altında kalmadan, durum ve şartların farkında olarak ileriye yönelik sağlıklı bir karar vermenizdir.

Sevdiklerimizle beraber mutlu, huzurlu, sağlıklı bir bayram geçirmemiz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA