SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Yaylar Saat 04:40 Ay-Satürn karşıtlığı, geleceğinizle ilgili konuları vurguluyor. Sizin öncelikle ne istediğinizi, ne hedeflediğinizi, amacınızın ne olduğunu bilmeniz ve buna göre kararlarınızı gözden geçirmeniz gerekiyor. Şu sıralarda hem kendinizle hem hayatla, hem ilişkinizle ilgili konularda test ediliyorsunuz. Ancak bu test, tercihlerinizi yaparken, tüm olasılıklarıyla, geçmişte yaşananları ölçüp tartmanız gerektiğini vurguluyor. Ben derim ki, aceleci kararlar vermeyin. Akışta kalın ancak gerçekçi olun.

Saat 09:40 Venüs-Jüpiter görünümü, etkisinde güvence, aile, toplum hayatı, ilişki gibi konularda yaşanan gelişmeler bizi zorlayabilir. Sözgelimi borcumuz vardır. Paraya ihtiyaç duyabiliriz. Yalnız yaşıyoruzdur, birisinin desteğine ihtiyacımız olabilir. Evliyizdir, eşimizin durumu bizi kaygı vericidir. Hukukla ilgili davalar bizi rahatsız ediyor da olabilir. Bütün bu sorunları duyarlılıkla ele aldığımız için yanlış karar verebiliriz. Benim tavsiyem birkaç gün boyunca sakin olunuz. Meseleleri bilinçli gözden geçirmeye çalışınız.

Saat 10:14 Ay-Güneş görünümü, yaşadığımız toplum, arzularımız ve hedeflerimiz üzerinde dikkatlice ve kendimizden emin şekilde düşünmemizi sağlıyor. Biz ne istediğimizi gayet iyi biliyoruz. Buna göre ilişkilerimizi düzenleyeceğiz. İsteklerimizi net şekilde ifade edebilecek gücü bulacağız.

Saat 16:38-19:13 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Partnerimizle aramızdaki iletişimi önemseyelim. Tek taraflı yanlış anlaşılmalara açık olabiliriz. Onun olayları kendi bakış açısıyla değerlendirirken takındığı abartılı tavırlardan sıkılabiliriz. Etrafımıza şöyle bir bakarız. Her şey bize boş görünür. Bazı kişilere kızarız, söyleniriz. Kendi canımız bildiğimiz insanlara yöneliriz. Aradığımız huzurdur. Ancak bakarız ki, huzur kimsede yoktur. Döneriz yine kendi içimize. Ay boşlukta iken enerjimizi azaltıcı değil bilakis yükseltici olan aktivitelere önem vermek lazım. Bir yürüyüş, kitap okumak, sohbet etmek iyi gelebilir.

Saat 19:13 Ay-Yengeç burcu geçişiyle, duygularınız ön plandadır. Her şeyi güzel ve olumlu yönden görmek isteğiniz yükselir. Huzurunuz kaçmaması için, sorunları kendi yöntemlerinizle çözümlemeye kalkışabilirsiniz. Güven duymak istersiniz. Şüpheler, baskılar, belirsizlikler hoşunuza gitmez.

Şansın sizden yana olduğu bir gün geçirmeniz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA