SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Yengeçler saat 08:16 Ay-Uranüs kavuşumu, mesleki bir değişimin, yeni bir kararın işaretçisidir. Eğer işinizden ne zamandır memnun değilseniz ayırabilirsiniz. Uzun zamandır beklediğiniz bir haber varsa onu alabilirsiniz. Bu yeni bir gelişmedir.

Saat 14:33 Ay-Merkür kavuşumu internet yoluyla iletişimin, iş başvuruları için araştırma yapmanın, bazı kişilerle görüşmek üzere planlamada bulunmanın yararlı olduğunu gösteriyor.

Saat 15:08-18:48 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Başlanan işler pek yolunda gitmeyebilir. En iyi bildiğiniz işi yaparken bile zorlanabilirsiniz. Siz acele ettikçe sanki işler karışabilir.

Saat 18:48 sonrası Boğa burcunda ilerleyecek Ay etkisinde, karşımıza çıkan işlerin veya insanların ne kadar sağlam ve güvenilir olduğunu anlamak isteriz. Eğer bundan eminsek o zaman yüreğimizin içine alır, sevgiyle onu sarmayabiliriz. Ancak tam tersi durumda belli bir mesafeyi korumaya özen gösterebiliriz. Zorlukla oluşturduğumuz değerleri koruma altına alırız. Kendine saygısı olan insanlarla temas etmeye gayret ederiz.

Saat 21:17 Merkür-Satürn görünümü, fikirlerimizi insanların beğenmesini isteriz. Sakin ve kontrollü, aklı başında hareket edersiniz sizi dikkate alacaklardır.

Saat 21:23 Ay-Kuzey düğüm görünümü, geleceğimizi sağlam bir temele oturtmak isteğimizi işaret eden bu görünüm, her durumu titizlikle gözden geçirmemizi de sağlıyor.

Gün boyunca dikkatli, tedbirli, bilinçli şekilde hareket etmemiz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA