SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Ajda Pekkan’ı Umutlandıran Bir Haber

Hindistan içerisinde 72 yaşında bulunan bir kadının anne olduğu ile alakalı haberi, çocuk özlemi çekmekte bulunan Ajda Pekkan’a bir umut verdi. Konuyu detaylı bir şekilde araştırmaya başlayan sanatçı, güvendiği doktorlar ile görüşmeler yaptı.

Ajda Pekkan’ı Umutlandıran Bir Haber
Bu haber Vedat Soylu tarafından 01 Mart 2017 - 17:00 'de eklendi ve 1.198 kez görüntülendi.

Ajda Pekkan, ocak ayı içerisinde ilk bebeğini dünyaya getirmiş olan Gülşen ve de eşi Ozan Çolakoğlu’nu geçtiğimiz günler içinde evlerinde ziyarete gitti. Çifte ait minik bebekleri Azur Benan ile geçirmiş olduğu dakikalar, ünlü sanatçının çocuk ile alakalı özlemini tekrardan gün yüzüne çıkartmış oldu. Ve gerçekleştirmiş olduğu bu ziyaretin hemen sonrasında okuduğu bir haber ise Ajda Pekkan için adeta bir umut ışığı olmayı başardı.3. tüp bebek denemesi ile hamile kalmış olan 72 yaşında bulunan Daljinder Kaur adlı Hint asıllı kadın, geçtiğimiz ay sağlıklı bir tane erkek bebek dünyaya getirmişti.. 72 yaşında bulunan bir Hintli’nin tüp bebek yöntemi ile anne olduğu haberinin hemen sonrasında Ajda Pekkan’da bu konuyu araştırmaya hiç bir şekilde ara vermeden başladı. 71 yaşında olan sanatçı, kendisinin de bir anne olup olamayacağını öğrenebilmek amacı ile güvendiği bazı doktorlar ile görüşmeler yaptı. Ajda Pekkan’ın Hindistan ve de Amerika’da yer alan uzmanlar ile de temas kuracak olduğu öğrenildi.

Ajda Pekkan ayrıca, 2015 senesi içerisinde vermiş olduğu bir röportajda kariyerinin uğruna çocuk sahibi olmadığını açıklamış; ”Kulisler içerisinde büyümesini istemedim” demiş idi.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı