SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Bahreyn Ve Türkiye 4 Yerde Anlaştı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Bahreyn Başkenti Manama’ya ulaştığı Bahreyn’e yaptığı ziyarette eli boş dönmedi. Manama da Bahreyn Kralı Hamad bin İsa Al Halife tarafından tören ile karşılanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan törende askerleri selamladı.

Bahreyn Ve Türkiye 4 Yerde Anlaştı
Bu haber Toprak Çınar tarafından 13 Şubat 2017 - 10:30 'de eklendi ve 836 kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak “TUR” ile saat 18.15’te (TSİ) Bahreyn’in başkenti Manama’ya geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bahreyn Sakhir Askeri Havaalanı’na gelişinde, Bahreyn Kralı Hamad bin İsa Al Halife, Bahreyn Başbakanı Halife bin Salman Al Halife, Bahreyn Veliaht Prensi Salman bin Hamad Al Halife, Bahreyn Dışişleri Bakanı Khalid bin Ahmad Al Halife ile Türkiye’nin Manama Büyükelçisi Hatun Demirer ve büyükelçilik mensuplarınca karşılandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Bahreyn ziyaretinde Bahreyn İle dört ayrı nokta üzerinde anlaşmaya vardı. Buna göre Bahreyn ile yapılan anlaşmalar. Diplomasi, Ekonomi, Enerji ve Savunma alanlarında oldu. Körfez ülkelerine yapacağı ziyaret kapsamında ilk olarak Bahreyn’e giden Erdoğan halen burada temaslarını sürdürmeye devam ediyor. Erdoğan ayrıca Hamad bin İsa Al Halife ile birlikte vermiş olduğu ortak basın toplantısında çok önemli olarak mesajlar verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ortak basın toplantısında bugüne kadar olduğumuz gibi bu günden sonra da Bahreyn ile birlikte olacağız. Ortak olarak gayret gösteriyor olmamız Türkiye İle Bahreyn arasında olan ikili ilişkiyi daha da güçlendirecek diyerek hadis ile bitirdi.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı