SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Çığ Gibi Can Aldı

İtalya’da gerçekleşen doğal afetlerden biri tam olarak 18 can aldı. Doğal afetlerden biri olan ve hemen her kış uzmanların defalarca uyarmasına rağmen yine de can kaybı verdiğimiz Çığ bu kez İtalya da can kaybına neden oldu. İtalya da meydana gelen çığ felaketi adeta bir oteli yutar gibi yuttu.

Çığ Gibi Can Aldı
Bu haber Toprak Çınar tarafından 26 Ocak 2017 - 7:59 'de eklendi ve 420 kez görüntülendi.

Otelin en kazından çıkarılma işlemleri devam etse de şu ana kadar elde edilen sonuç hiç de can açıcı bir sonuç olmadığı edinilen bilgiler arasında yer alıyor.İtalya’da meydana gelen çığ felaketinin altın kalan otelde yapılan çalışmalar ve kurtarma işlemleri devam ederken şu ana kadar çıkarılan 18 kişi ise cansız olarak kurtarılabildi. İtalya’nın orta kesimlerde bir hafta önce meydana gelen depremlerin bunun en büyük tetikçisi olduğu ise uzmanlar tarafından şu anda ilk belirlenen sebeplerden bir tanesi fakat uzmanların yapmış oldukları açıklamalara göre ise bu sadece bir sebep ve bundan fazla sebeplerden bulunabilir dedi. Çığ düşen Hotel Rigopiano da çalışmalar halen devam ederken şu ana kadar 18 insanın cesedi çıkarıldı.

Bu yaşan üzücü olayda ise 18 kişinin cesedinin çıkarılması ile birlikte ortaya kesin bir sayı ulaşırken çığ felaketinde halen otelde bulunan 11 kişinin ise kayıp oldukları ve bulunamadıkları açıklandı. 11 kişi için ise arama ve kurtarma çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA