SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Recep Tayyip Erdoğan Önemli Açıklamalarda Bulundu!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün düzenlenen Türkiye Madagaskar İş Forumu’na katılarak önemli açıklamalarda bulundu. Detaylar haberimizde…

Recep Tayyip Erdoğan Önemli Açıklamalarda Bulundu!
Bu haber Arda Barış Yıldız tarafından 25 Ocak 2017 - 20:09 'de eklendi ve 357 kez görüntülendi.

Bugün Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Madagaskar İş Forumu’na katılarak önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan bu  forumda konuşmalarında özellikle FETÖ’ye  dikkatleri çekti. Ayrıca şunlarıdile getirdi;” Herkes Türkiye’nin 15 Temmuz’da nasıl bir darbe girişimiyle baş başa kaldığını gördü. Bu FETÖ örgütü’nün Madagaskar’da olan yapılanmalarında da haberimiz var dedi. Cumhurbaşkanımızla bu konu hakkında gerekli görüşmeleri yaptık. Bu konuda sizlerden bir ricamız olacak Bizim sizden bir ricamız olacak adının içinde Türkiye geçen ama büyükelçiliğimizin tanımadığı hiç bir kuruma inanmayın dedi.

Erdoğan’ın konuşmasında ön plana çıkan başlıklar!

Bölgemizdeki istikrarsızlık nedeni ile son 2 yıldır bazı sıkıntılar ile baş başa kalsak dahi turizm bir ülke için ne kadar önem arz ediyor farkındayız.

Dev projelerimizi ülkemiz için yapmaya devam ediyoruz.

Bölgemizde bir yer alan bir çok ülkeyle beraber iş birliği yapıp, güzel projeler geliştiriyoruz dedi. Bu herhangi bir kıskançlık yaratmaz dedi.

Madagaskar’dan istanbul’a İstanbul’dan Madagaskar’a gidiş gelişler bundan sonra daha kolay bir hali alacak.

Ülkemiz inşaat alanında oldukça iyi durumda bu konu hakkında size yardımcı olabiliriz.

Ülkemizdeki tarım ve hayvancılık sektöründe yapmış olduğumuz çalışmaları Madagaskar içinde yapabiliriz. Madagaskar’a yatırım ilgisi olan kişilere de yardımcı olabiliriz.

FETÖ’YE KARŞI UYARDI!

Sayın Cumhurbaşkanımız “Türkiye’nin 15 Temmuz’da nasıl bir darbe olayı ile bam başa kaldığını tüm dünya gördü, sizlerde biliyorsunuz. FETÖ örgütünün Madagaskar’daki yapılanmalarından da haberimiz var. Bu konu hakkında sizden tek bir isteğimiz mevcut  Türkiye geçen ama büyükelçiliğimiz’in tanımadığı hiç bir kuruluşa inanmayın. açıklamasını yaptı.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA