SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Suikasti 90 Dolar Alarak Gerçekleştirmiş

Kuzey Korenin lideri olan Kim Jong-un’un üvey abisi Kim Jong-nam’ın en ölümcül kimyasal zehir ile havalimanı içerisinde öldürülmesinde çok yeni gelişmeler mevcut.

Suikasti 90 Dolar Alarak Gerçekleştirmiş
Bu haber Vedat Soylu tarafından 25 Şubat 2017 - 17:00 'de eklendi ve 426 kez görüntülendi.

Kuzey Korenin lideri olan Kim Jong-un’un üvey abisi Kim Jong-nam’ın en ölümcül kimyasal zehir ile havalimanı içerisinde öldürülmesinde çok yeni gelişmeler mevcut. Malezya’nın başkentindeki Kuala Lumpur Havalimanı’nda gerçekleşmiş olan suikastin sonrasında yakalanan 2 kadından bir tanesi olan Siti Aisyah’ın, cinayet amacıyla 90 dolar tutarında para aldığı belli olduEndonezya asıllı kadın, bu bilgiyi ise Endonezya büyükelçilik yetkilileri ile gerçekleştirmiş olduğu görüşme esnasında verdi. Aisyah, daha öncesinde kendilerine erkeklerin gözlerini kapatarak yüzlerine su sıkılmakta olan bir kamera şakasında oynamaları amacıyla para ödendiğini açıklamıştı. Bu defa ise su yerine bebe yağı ile şakanın yapılmış olduğunu aktardı.

Dünyanın gözlerini dikmiş olduğu bu suikastte laboratuvar sonuçları ise dün kesinleşmişti. Suikast esnasında kullanılan zehir ise, VX-Sinir Ajanı ismi ile bilinen bir sinir gazı. VX isimli Sinir Gazı, kimyasal savaş maddelerinin arasında en zehirlisi olarak bilinmekte. BBC’ye konuşma gerçekleştiren silah uzmanlarından Bruce Bennett, çok ufak bir miktarın bile ölüm amacıyla yeterli durumda olacağını açıkladı. Bennett öte yandan, maddenin hızlıca sinir sistemine hücum edip ilk önce titremeye birkaç dakika sonrasında ise ölüme sebebiyet verebilecek olduğunu belirtti.Kim’i öldürmüş olan kadınlardan bir tanesi suikastten sonrasında hemen ellerini yıkamaya gitmiş idi. Bu zehirli maddenin Malezya’ya nasıl girmiş olduğu ise araştırılıyor.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı