SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Yolcu Uçağı Kapısı Açık Bir Şekilde Uçmuş

Çin’deki havaalanından Endonezya’ya gitmek amacı ile havalanmış olan bir yolcu uçağı, kabin kapılarından bir tanesinin tam olarak kapanmadığı bir buçuk saat sonrasında anlaşılınca geri dönerek zorunlu bir iniş gerçekleştirdi.

Yolcu Uçağı Kapısı Açık Bir Şekilde Uçmuş
Bu haber Vedat Soylu tarafından 27 Şubat 2017 - 15:30 'de eklendi ve 1.161 kez görüntülendi.

Çin’deki havaalanından Endonezya’ya gitmek amacı ile havalanmış olan bir yolcu uçağı, kabin kapılarından bir tanesinin tam olarak kapanmadığı bir buçuk saat sonrasında anlaşılınca geri dönerek zorunlu bir iniş gerçekleştirdi.Southern Metropolis isimli gazete, Çin’in güneyinde yer alan Guangzhou Baiyun Havalimanı içerisinden Endonezya’nın Bali isimli eyaletine gitmek amacı ile Çarşamba gününde yerel saat ile 03.00’te havalanmış olan Sriwijaya Havayolları’na ait 1159 sefer sayısına sahip yolcu uçağının kalkıştan 3 saat sonra mecburi iniş yapmak amacı ile geri dönmüş olduğunu duyurdu.

Gazete ayrıca, kaptan pilotun uçağın kapılarından bir tanesinin tam bir şekilde kapanmamış olduğunu kalkıştan yaklaşık olarak 1.5 saat sonrasında fark etmiş olduğunu, bu sebep ile de geri dönüş ile alakalı bir karar almış olduğunu açık bir şekilde yazdı. Haber içerisinde, kalkış limanına geri dönmüş olduklarını anlayan öfkeli yolcular ile havayolu görevlilerinin arasında bir gerginlik yaşanmış olduğu da açık olarak belirtildi. Guangdong TV’ye konuşma gerçekleştirmiş olan Sriwijaya Havayolları’nın Guangzhou ofisinin müdürü ise yaşanmış olan bu olayı net bir şekilde doğruladı. Yetkiliye göre ise, Boing 737 tipindeki uçak içerisinde 180 tane yolcu bulunmakta idi.Geçtiğimiz günlerde de Pakistan havayollarına ait bir uçağın ayakta yolcu almış olduğu iddiaları gündeme gelmiş idi.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı