SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

AÖF Sınav Sonuçları Neden Açıklanmıyor?

2017 AÖF final sonuçları neden açıklanmıyor? Açıköğretim Fakültesi sınavın açıklanacağı tarih hakkında açıklamalarda bulundu. Öğrencilerin merakla beklediği AÖF sınav sonuçları ile ilgili detaylar haberimizde…

AÖF Sınav Sonuçları Neden Açıklanmıyor?
Bu haber Arda Barış Yıldız tarafından 29 Ocak 2017 - 21:47 'de eklendi ve 1.414 kez görüntülendi.

14 Ocak ve 15 Ocak tarihlerinde yapılan AÖF açıklandı mı? ve bu sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Binlerce üniversite öğrencisinin sabırsızlıkla beklemiş olduğu sınav sonuçları ne zaman belli olacak? gelin görelim. Detaylar yazımızda…Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan AÖF  sınavlarının sonuçları hakkında açıklamalarda bulundu; İlk öncelikle AÖF  kısa bir zaman sonra açıklanacağını dile getirirken “Biliyorsunuz son 1 yıldır sınav sonuçlarının açıklanmasını çok kısa sürede açıklamaya başladık. Kimse merak etmesin en kısa zaman içerisinde bu sınavın sonuçları da açıklanacak” diyerek sözlerine devam etti.

AÖF BAHAR DÖNEMİ SINAV TARİHLERİ

Bahar döneminde vizeler 15 Nisan 2017 – 16 Nisan 2017 tarihlerinde yapılacak. Bu sınavın finalleri ise 27-28 Mayıs 2017 tarihlerinde olacak. 2016 2017 eğitim ve öğretim yılı bittikten sonra tek ders sınavlar ise 15 Temmuz 2017 tarihinde olacak.AÖF SINAVINA’DA AÇIK UÇLU SORU SİSTEMİ!

“Açıköğretim Fakültesi’nin 4 programında 4 ders kapsamında ilk uygulama yapılacak. Bu programlar Türk Dili ve Edebiyatı, Sosyoloji, Felsefe ve Tarih dersleri için olacak. Türk Dili ve Edebiyatı programında Çağdaş Türk Romanı, Sosyoloji Programında Türk Sosyologları, Felsefe Programında Çağdaş Felsefe ve Tarih Programında Hukuk Tarihi gibi derslerin sınavlarında çoktan seçmeli sorulardan hariç olarak 2 kısa cevaplı ve 1 açık uçlu soru yer alacak” Sınav sonuçlarının tarihi hakkında herhangi bir son gelişme yaşanırsa sizleri sitemiz üzerinden bilgilendireceğiz.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı