SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

İşten İhraç Edilen Polis Memurun’dan İl Milli Eğitim Müdürüne silahlı saldırı!

İşten İhraç Edilen Polis Memurun’dan İl Milli Eğitim Müdürüne silahlı saldırı!
Bu haber Arda Barış Yıldız tarafından 27 Ocak 2017 - 21:28 'de eklendi ve 1.322 kez görüntülendi.

Aydın‘da bir kaç gündür istifa etmiş bir memur,  İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre’ye silahlı saldırı girişiminde bulundu. Saldırganı devre dışı bırakmak amacıyla  üzerine atlayarak kendisi siper eden İl Milli Eğitim Müdürünün şoförü elinden yara aldı. Alınan bir çok bilgiye göre saldırgan yaklaşık olarak 17. 00 civarında Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün önündeki meydana geldi. Bu sırada işinden çıkan Sayın İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre  şoförü ile müdürlük binasından ayrıldı. Araç tam olarak  Efeler Güzelhisar İlkokulunun oradan dönüş yapacağı sırada yakın zamanda istifa eden memur , aniden çıkarak aracın önünü kesti.Makam şoförü müdürü korudu!

Kısa bir zaman önce Milli Eğitim Müdürü Töre’yi daha öncede SMS, sosyal medya yoluyla tehdit eden eski polis memuru, araca ateş etmiş Bu sırada aracın şoförü Menderes Peker, Pervin Töre’ye herhangi bir zarar gelmemesi amacıyla saldırganın üstüne atlayarak kendini siper etti. Menderes Peker saldırganın üzerine atlayıp silahı almaya çalıştığı esnasada silah ateşlendi,  Menderes Peker elinden yara aldı. Şoför Peker’in elinden silahı alması sonunda kaçmaya başlayan saldırgan izini kaybettirmiş. Olay yerine gelen polis geniş çaplı bir arama için operasyon başlattı. Kurşunların incelenmesi sonucunda saldırganın silahının kuru sıkı olduğu belirlendi. Makam şoförü sayesinde kurtulan Pervin Töre, saldırgan hakkında şikayetçi oldu.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı