SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

150 Milyon Lira Yatırım İçin Ayıracağız

Abdi İbrahim yönetim kurulu başkanı olan Nezih Barut yapılan toplantı da yatırım hedeflerinden ve buna bağlı olarak yatırımlar için ne kadar harcanacağından konuşulduğu belirtti. Ayrıca son olarak ise 7 ay içerisinde 725 kişiye iş istihdamı sağladıklarını da belirtti.

150 Milyon Lira Yatırım İçin Ayıracağız
Bu haber Toprak Çınar tarafından 14 Şubat 2017 - 9:22 'de eklendi ve 377 kez görüntülendi.

Türk İlaç sektörünün en önde gelen firmalarında bir Abdi İbrahim Yönetim Kurulu Başkanı olan Nezih Barut son yedi ay içerisinde 725 kişiye iş istihdamı sağladıklarını belirtti. Buna Bağlı olarak ise 40 milyon lira yatırım yaptıklarını açıkladı. 2017 yılını ise yatırım ve istihdam yılı olarak belirlediklerini açıklayan Barut bu yıl yapacakları istihdam ve yatırım planlarını da açıkladı. Toplantı da konuşan Barut firma olarak ülkemizin içinde bulunduğu ve içinden çıkmaya çalıştığı her türlü belalı oyunların farkındayız dedi. Biz yatırım ve istihdamın gücünün farkındayız en zor zamanlarda inanan ve inandığı zamanlarda ise Türkiye’nin neler yapacağının farkındayız, Türkiye’ye inan köklü bir şirketiz. Bu sebep ile 2017 yılında yatırımcı kimliğimizi daha çok öne çıkaracağız dedi.
Ayrıca Abdi İbrahim olarak son yedi ayda 725 kişiye istihdam sağlamış bulunuyoruz. Bunan bağlı olarak 2017 yılında bu sayıyı 3500 kişiye ulaştırmak ise nihai hedefimiz olacak. Yine Türkiye için 2017 yılın da yatırım yapmak adına 150 milyon Türk Lirası ile yatırımlarımıza başlayacağız dedi. buna göre yeni yılda toplam 150 Milyon TL yatırım yapacağız.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA