SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Bir Haber De Kaynak’tan Geldi

Her dün güzel haberler veren devlet erkanı bir güzel haberi Kaynak’tan verdi. Başbakan yardımcısı Veysi Kaynak müjdeli haberi verirken aynı zamanda birden fazla konuya da değindi.

Bir Haber De Kaynak’tan Geldi
Bu haber Toprak Çınar tarafından 30 Ocak 2017 - 8:45 'de eklendi ve 370 kez görüntülendi.

Veysi Kaynak Kahramanmaraş’ta sığınmacılar için eğitim binası ve Adana’da ise sera yapılacağını bildirdi. Veysi Kaynak bu güzel haberi verirken ülkemize sığınan ve adına sığınmacı olarak ithaf edilen kardeşlerimiz için Maraş’ta bir eğitim binası Adana da ise sera yapılacağının müjdesinin veriyorum dedi.Aynı zaman da Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak Çobanbey de yapılacak AFAD ekipleri olarak depoların tamamı ile birlikte yiyecek ile depolanması için elimizden gelen bütün çalışmaları yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz dedi. Aynı zamanda Kaynak il Gençlik Merkezi kolları Başkanı Kemal Çay’ın da hazırda bulunduğu toplantıda ülkemizin geleceği olarak adlandırdığı gençler ile sohbet etmeyi de unutmadı.

Terör örgütleri ile ilgili olarak ise Veysi Kaynak açıkça ortada yoklar. Nerden ve ne zaman geleceklerini anlamak güç oluyor. Silahları var. paraları var fakat ortada yoklar. Bu hain ve şer güçlerin kaynağını bularak tamamı ile Türkiye Cumhuriyetinden yok edeceğiz ve bu yok oluş gerçekleşene kadar da elimizden gelenin en iyisini millet ortaya koyacağız dedi. Aynı zamanda Veysi kaynak referandum süreci ile ilgili olarak milletimiz her şeyin kendisi için ne kadar iyi ne kadar kötü olduğunun kararını verebileceğini 15 Temmuz da gösterdi dedi.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA