SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Büyükannelere Verilecek Olan Maaş İçin Başvuru Süresi Uzatıldı!

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu tarafından duyurulan ve yoğun ilgi gören büyükanne maaşlarının başvuru süresi 20 Şubat’a kadar uzatıldı.

Büyükannelere Verilecek Olan Maaş İçin Başvuru Süresi Uzatıldı!
Bu haber Arda Barış Yıldız tarafından 17 Şubat 2017 - 18:36 'de eklendi ve 339 kez görüntülendi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu tarafından duyurulan ve yoğun ilgi gören büyükanne maaşlarının başvuru süresi 20 Şubat’a kadar uzatıldı.Dünyada ilk defa uygulanacak olan ve büyük yankı uyandıran büyükanne maaşlarının başvuru süresi uzatıldı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu tarafından duyurulan büyükanne maaşları; ücretin durumuna göre, ikinci üçüncü çocuğunun olmasına göre, doğumun normal veya sezeryanla yapılıp yapılmamasına göre, büyükannenin yaşına ve sağlık durumuna göre belirleniyor. Bugün yapılan açıklamaya göre; büyükanne maaşlarının başvuru süresi 20 Şubat’a kadar uzatıldı.

Torun bakacak büyükannelere verilecek 425 liralık maaş ile ilgili dün açıklamalarda bulunan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, şu ana kadar büyükanne projesine 64 bin civarında başvuru yapıldığını ancak projenin 6 bin aileyi kapsayacak şekilde şekillendirildiğini belirtmişti.Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu tarafından duyurulan büyükanne maaşları durumlara göre farklılık göstermektedir. Bunlar; ücretin durumuna göre ikinci veya üçüncü çocuğun olmasına göre, doğumun normal veya sezeryanla yapıp yapılmadığına göre ve büyükannenin yaşına ve sağlık durumuna göre farklılık gösterecek. Büyükanne maaşları belirtilen koşullarda belirlenecek. Konu ile ilgili olarak bugün bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada büyükanne maaşlarının başvuru süresinin 20 Şubat 2017 tarihine kadar uzatıldığı ifade edildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA