SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Kurtulmuş’tan Bankalara Çağrı “Hadi Bakalım”

Başbakan yardımcısı Numan Kurtulmuş’tan bankalara önemli bir çağrı geldi. Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş özellikle Kamu bankalarının bu karlarından fedakarlık yapmalarını istiyoruz dedi. Buna bağlı olarak vatandaşlarımızın kredilerini geri çağırmak belli bölgelerde yatırım yapan ve yapmaya çalışan vatandaşlarımızın kredilerini iptal etmek gibi olumsuz davranışlardan vazgeçmelerini istiyoruz dedi.

Kurtulmuş’tan Bankalara Çağrı “Hadi Bakalım”
Bu haber Toprak Çınar tarafından 27 Ocak 2017 - 8:46 'de eklendi ve 383 kez görüntülendi.

Başbakan Yardımcısı TGRT haber ekranlarında yayınlanan Neler Oluyor?- Özel Programına konuk oldu. Burada birçok açıklama yapan kurtulmuş hükümet olarak çok önemli ve ciddi tedbirler aldıklarını dile getirdi. Ayrıca bu tedbirlerin birçoğunun ekonomi alanında olduğunu ve bu tedbirleri işleme koyulmaya başladığımız anda ekonomik olarak büyük bir hamle yapacağız dedi. Ayrıca Kurtulmuş Finans sektörünün de aynı fedakarlığı yaptığını düşünüyor musunuz sorusuna ilginç bir cevap verdi. Kurtulmuş bunun yürüyebilmesi için aynı hızla devam etmesi için yatırımcılara kredi gerekmekte bunun içinde bankaların yani finans sektörünün verdikleri krediyi geri çağırmamaları gerekmektedir dedi. Ayrıca bankaların şartları ağır bir hale getirmemesi gerekirken özellikle kamu bankalarının bu konularda daha hassas olması gerekir dedi.

Finans sektöründe kredi meselelerinin tekrar görüşülüp ayrıca bir daha masaya yatırılması gerektiğini unutmamalı ve bu konuyu bir an önce görüşmeleri gerektiğini de açıkladı. Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş buna bağlı olarak Türkiye’nin esas meselesi güçlü bir ekonomi ve güçlü bir üretim ekonomisidir dedi. 65. Türkiye cumhuriyeti Hükümeti’nin de asıl hedefi budur dedi.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA