SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

THY Tam 3 Dal İçerisinde 1. Oldu

Türk Hava Yolları’nın Basın Müşavirliğinden yapılmış olan bir açıklamaya göre, İstanbul ili içerisinde yapılan ödül törenine, markayı temsil etmek için THY Finansman Başkanı görevinde bulunan Ayşegül Denli katılım gerçekleştirdi.

THY Tam 3 Dal İçerisinde 1. Oldu
Bu haber Vedat Soylu tarafından 03 Mart 2017 - 20:00 'de eklendi ve 1.005 kez görüntülendi.

Ödülleri, Türk Hava Yolları’nın adına teslim almış olan Denli, küresel ölçekte fazlası ile zor bir sene olan 2016 senesinin genelinde, finansman dalında tam 3 tane ödüle birden layık görülmenin ise kendileri için fazlasıyla önemli bir durumda olduğunu açıkladı.Denli, ayrıca Türk Hava Yolları ailesi olarak havacılığa yönelik her alanda başarı sağlamak amacı ile var güçleriyle çalışmaya devam ettiklerini kaydedip; ”Bu gayretlerimizin süreklilik ile takdir ediliyor olması ve de ”Bonds and Loans” gibi önemli kuruluşlar tarafından ödüllendiriliyor olmak bizler için hem gurur hem ise motivasyon kaynağıdır.” şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Türk Hava Yolları, Eylül ile Kasım 2015 dönemlerinde teslimi gerçekleşmiş olan, 3 tane A321 – 200 uçağının finansmanı ile ”Senenin En İyi Yapılandırılmış Finansmanı” dalı içerisinde 2.lik ödülüne de layık görüldü.

Türk Hava Yolları ayrıca, 2015 senesinin eylül ayında teslim alınmış olan 1 tane B777-300ER uçağının finansmanı ile de ”Senenin En İyi Ticaret ile İhracat Finansmanı” dalı içerisinde 2.lik ödülüne layık görüldü. Toplam finanse edilmiş olan miktar ise 16,8 milyar Japon yeni olarak belirtildi...

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA