SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Ve Beklenen Oldu O Baz İstasyonları İçin Siparişler Verildi

Türkiye’nin ilk vede yerli milli baz istasyonu olan ULAK için Turkcell, Vodafone Türkiye ve Türk Telekom ile ilk satış sözleşme imzalanması yapıldı.

Ve Beklenen Oldu O Baz İstasyonları İçin Siparişler Verildi
Bu haber editör tarafından 27 Şubat 2017 - 19:40 'de eklendi ve 1.196 kez görüntülendi.

Türkiye’nin ilk vede yerli milli baz istasyonu olan ULAK için Turkcell, Vodafone Türkiye ve Türk Telekom ile ilk satış sözleşme imzalanması yapıldı.YÜZDE YÜZ YERLİ VE MİLLİ

İspanya’nın Barselona kentinde yapılan Dünya Mobil Kongresi’nde konuşma yapan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşarı Suat Hayri Aka, ULAK’ın Bakanlığın desteği Savunma Sanayi Müsteşarlığı koordinasyonunda Aselsan, Netaş ve Argela tarafından yapılan milli ve yerli imkanlarla Türk mühendisleri tarafından geliştirildiğini açıkladı.

OPERATÖRLERİMİZ 250 TANE SİPARİŞ VERİYORCumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Davut Kavranoğlu da 4,5G ihalesi yapılırken yerli ürün şartı konulduğunu söyleyerek, bu sebeple imza törenin önemli olduğunu söyledi.

Teknolojiye para harcayan konumdan çıkıp, yerli yüksek teknoloji geliştirilip üretildiği duruma gelmeyi hedefliyoruz Kavranoğlu, “Bu açıdan ULAK Projesi mutlaka desteklenmesi gerekiyor. Operatörlerimiz 250’şer tane sipariş verdi. İnşallah bu yakın zamanda binlerce olacaktır.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı