SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Vergi de Düzene A B C Geliyor

Türkiye Cumhuriyeti vergi düzenlemesine gidiyor. Bu gelecek olan yeni düzen ise birçok vatandaşın yüzünü güldürecek. Bu güne kadar tüm vatandaşlar ve sektör içinde ahreketli olan firmalar ile beraber vergilerini düzenli ödeyen ile düzenli ödemeyenler bir tutuluyordu fakat bundan sonra bu iki sınıf bir olmayacak.

Vergi de Düzene A B C Geliyor
Bu haber Toprak Çınar tarafından 15 Şubat 2017 - 12:30 'de eklendi ve 429 kez görüntülendi.

Maliye Bakanlığı vergi ödemesinde yaptığı düzenleme ile birlikte artık vergisini düzenli ödeyen vatandaşlar ayrıcalıklı olacak dedi. Buna göre Maliye Bakanlığı vergilerini düzenli ödeyen vatandaşların bundan sonra ödeyecekleri vergilerde %5 oranın da indirime tabi tutulacaklar. Tabi ki sadece bunun ile de kalmayacak Vergi dairelerinde oluşturulacak olan Özel Danışma merkezleri ile vergileri düzenli ödeyen vatandaşlar ve firmalar artık daha hızlı olarak hizmet alabilecekler. Bunun la da kalmayacak vergilerini düzenli ödeyen firmalar ve işyerleri vergi kesintilerini yeminli mali müşavir aracılığı ile oluşturulan dosyalara kalmadan direkt olarak geri alabilecekler. Düzenli vergi ödeyen vatandaşlar bir diğer yeni düzenleme ile yeşil pasaport alabilmek için daha öne geçecekler.Bu Nasıl Olacak?

İşte bu soruya yine Maliye Bakanlığı cevap vererek vergide karne dönemi dedi. Buna göre Maliye bakanlığı vergiler hakkında 3 tür karne yöntemi yapacak bu ise vergisini düzenli ödeyen vatandaşlar arasında A B C olmak üzere ayrılacak bu sistemin en üstü ise A + olacak açıklamasında bulundu.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı