SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

12 Yıl Sonra İntikam

İstanbul Beykoz da meydana gelen silahlı saldırı dün gece herkesi korkuttu. Beykoz da meydana gelen bu olay bir restoranda bulunan bir müşterinin silahlı olarak saldırıya uğraması sonucu gerçekleşti.

12 Yıl Sonra İntikam
Bu haber Toprak Çınar tarafından 31 Ocak 2017 - 8:42 'de eklendi ve 368 kez görüntülendi.

İtalya’nın Roma Şehrinde 12 yıl önce 31 Ocak 2005 yılında Restoranda öldürülen Hüseyin Saral’ın oğlu Mert Saral 12 yıl sonra intikam oldu. Mert Saral babasının hasmı olduğu Sedat Şahin’e istihbarat topladığı iddiası ile Mehmet Ali Büyüksarıoğlunu restoranda öldürdü.
İstanbul Anadolu Hisarı Sabancı Öğretmen evi yakınlarında bulunan Anadolu yakasının en tanınmış işletmelerinden biri olan Big Chefs Restoranda yemek yerken vurulan Büyüksarıoğlu, yemek yediği esna da olay yerine gelen Hüseyin Mert Saral tarafından kurşun yağmuruna tutuldu. Göğsünden 3 kurşun yiyen Mehmet Ali Büyüksarıoğlu olay yerine gelen ambulans ile hastaneye kaldırılsa da hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Olayın aslı ise Hüseyin mert Saral’ın 12 yıl 31 Ocak 2005 yılında İtalya’nın Roma Şehrinde bir restoranda vurulan babasına dayanmakta.
Hüseyin mert Saral’ın 12 yıl önce vurulan babası Hüseyin Saral’ın hasmı olan Sedat Şahin’e babası ile ilgili olarak bilgi ve istihbarat topladığı iddiası ile birlikte 12 yıl boyunca Mehmet Ali Büyüksarıoğlunu takip ettiği ortaya çıktı. İstihbarat topladığı bilgisini kesin ve olarak öğrenebildikten sonra bugünü yani 31 Ocak gününü beklediğini söyledi. Nedeni ise babasınında 31 Ocak’ta öldürülmüş olması.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı