SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

16 Yerinden Bıçakladılar

16 Yerinden Bıçakladılar
Bu haber Toprak Çınar tarafından 26 Şubat 2017 - 11:35 'de eklendi ve 255 kez görüntülendi.

Konya da yaşan olay da bir Suriyeli genci tam olarak 16 yerinde bıçakladılar. Araçlardan inen ve henüz kimlikleri belli olmayan yedi ila sekiz kişi önce genci kovaladılar sonra ise bir lokanta önünde yakaladıkları genci tam olarak 16 yerinden bıçaklayarak olay yerinden kaçtılar.
Konya da yaşan ve bir Suriyeli on altı yerinden bıçaklandığı bu olayda saldırganların henüz kimlikleri ve saldırma sebeplerinin ne olduğu hakkında bir açıklama yapılmadı. Kimlikleri henüz belli olmayan kişiler Nureddin El Taha isimli 21 yaşında ki genci tam olarak on altı yerinden bıçaklayarak kaçtılar. Olay ise bu gece yarısı saat 03:00 sıraların da Konya Meram ilçesi Şükran mahallesi Sırçalı medresesi caddesi üzerinde meydana geldi. Cadde üzerinde yürüyen El Taha isimli 21 yaşında ki gencin önüne bir araba çekilerek yolu kesildi. Önü kesilen genç daha ne olduğunu dahi anlamadan arabadan yedi sekiz kişi inerek El Taha isimli Suriyeli gence karşı bıçakla saldırmaya başladı. Fakat bu esnada saldırgan küfür etmeye başlayınca genç kaçarak onlardan kurtulmaya çalıştı.
El Taha isimli 21 yaşında ki genç saldırganlardan kaçarak kurtulmaya çalışırken aynı zaman da yol üzerinde kepenkleri yarı açık bir durumda bir lokanta gördü. Lokantaya girmeye çalışan genç son anda yakalanınca 16 yerinden bıçaklandı. Lokanta çalışanları derhal polise haber verirken saldırganlar ise kaçmaya başladı.Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA