SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

2017 Hac kura sonuçları yayınlandı! Kura sonuçlarını sorgulayın

2017 yılı Hac kura sonuçları ne zaman belli olacak sorusu yanıtını buldu. Diyanet İşleri Başkanlığı, 2017 yılı hac kura sonuçları ile ilgili açıklamada bulundu. Diyanet İşleri Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada Hac kuraları sonuçlarının açıklanacağı saat verildi. 24 Şubat 2017 saat 23:00’da açıklanan sonuçları haberin devamından öğrenebilirsiniz.

2017 Hac kura sonuçları yayınlandı! Kura sonuçlarını sorgulayın
Bu haber Alper tarafından 25 Şubat 2017 - 14:13 'de eklendi ve 889 kez görüntülendi.

Diyanet İşleri Başkanlığı’nın 2017 yılı hac kuraları bugün 15:00’da çekildi. 1 milyon 782 bin kişinin katıldığı kura sonuçları 23:00’dan itibaren Diyanet İşleri Başkanlığı’nın internet sitesinden yayınlanacak. Gece itibari ile sonuçlar yayınlansa da aşırı yoğunluk nedeniyle diyanetin sitesine bir süre erişim sağlanamadı. Aşağıda verdiğimiz sayfaya tıklayarak hac kura sonucunu hemen sorgulayabilirsiniz.24 Şubat 2017 Cuma günü Saat 15:00’da Türkiye Diyanet Vakfı konferans salonunda yapılan hac kura çekimlerini gece yarısından itibaren internet sitesinden de sorgulanabiliyor. Diyanetin resmi sitesi olan hac.diyanet.gov.tr adresinden kura sonuçlarını öğrenebilirsiniz.

Haç Kura Sonuçları 2017 Sorgulama İçin Tıklayınız.

Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, Türkiye Diyanet Vakfı Kocatepe Konferans Salonu’nda düzenlenen kura çekimi töreninde yapmış olduğu konuşmada, şehit aileler için 600 kişilik kontenjanın bu sene 4 bin 600’e çıkarıldığını bildirdi. Başkan Görmez, Bakanlıklararası Hac ve Umre Kurulu’nun şehit aileleri için belirli bir kontenjanı olduğunu ve sayının 600 olduğunu söyledi. Ama bu yıl ülkemizin zorlu bir süreçten geçtiğini dikkate alarak, onların da yapmış olduğu taleplerini dikkate alarak, 4 bin 600 kardeşimizi inşallah; milletin bekası adına evladını feda eden anne ve babaya müsaade edip bu önceliği onlara tanıyalım. Sizlerinde bundan hiç bir şekilde tereddüt etmezsiniz eminim diyerek konuştu.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı