SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

4 Tane Terörist Ölü Bir Şekilde Ele Geçirildi

Mardin ilinin Nusaybin ilçesine bağlı bulunan Koruköy içerisinde terör örgütü PKK’ya yönelik başlatılmış olan ”Şehit Jandarma Uzman Çavuş Sezer Aydemir” isimli operasyon kapsamında, 4 tane terörist ölü bir şekilde ele geçirildi.

4 Tane Terörist Ölü Bir Şekilde Ele Geçirildi
Bu haber Vedat Soylu tarafından 21 Şubat 2017 - 18:15 'de eklendi ve 343 kez görüntülendi.

Mardin ilinin Nusaybin ilçesine bağlı bulunan Koruköy içerisinde terör örgütü PKK’ya yönelik başlatılmış olan ”Şehit Jandarma Uzman Çavuş Sezer Aydemir” isimli operasyon kapsamında, 4 tane terörist ölü bir şekilde ele geçirildi.”Operasyon esnasında çok fazla sayıda sığınak ile barınak ve de deponun yer aldığı Nusaybin ilçesindeki Koruköy Mahallesi’nde çıkmış olan çatışmalarda şu zamana kadar kadar üst düzey 4 tane terör örgütünün mensubu silahları ile birlikte ölü bir şekilde ele geçirilmiştir.” ifadelerine yer verilen açıklamada, operasyon esnasında bir tane polisin de yaralanmış olduğu belirtildi.

Hukuki kurallar içinde devam ettirilen bu faaliyetlerde devletin ve de milletin birliğine ve de huzuruna kasteden ve 5 aydan beri takip edilmekte olan terör örgütü mensuplarına karşı devam ettirilen operasyonda çok fazla sayıda silah ile birlikte roketatar, roket, mühimmatlar, füze, patlayıcılar, patlayıcı düzenekleri, haberleşme ve de elektronik cihazlar, örgütsel dokümanların ele geçirilmiş olduğu aktarılan açıklama içinde, şu ifadelere yer verildi;”Teröre karşı yürütülmekte olan mücadele esnasında menfi algı oluşturmak maksadı ile, sosyal medya ile birlikte bazı basın yayın organları, bazı kişiler ve de sözde sivil toplum örgütleri tarafından güvenlik güçlerimizi karalayıcı ve iftira niteliğini taşıyan yayınların yapılmakta olduğu görülmektedir. Bölge içerisindeki operasyonlar hukuk devletinin kuralları çerçevesinde yürütülmekte olarak, vatandaşlarımızın can ve de mal güvenliği ön planda tutulup her türlü ihtiyaçları ise karşılanmaya devam ediliyor.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA