SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

5 g Mükemmeliyet Açılışı

Başbakan Binali Yıldırım 5 G Mükemmeliyet merkezi açılış töreninde konuşma yaptı. Mükemmeliyet merkezi açılış töreninde konuşma yapan Başbakan Binali Yıldırım çok güzel noktalara değinerek konuşma yaptı fakat asıl dikkat çeken sözleri ise amacımız bir adım öne geçmek sözleri vurgulu olarak dikkat çekti.

5 g Mükemmeliyet Açılışı
Bu haber Toprak Çınar tarafından 15 Şubat 2017 - 13:30 'de eklendi ve 434 kez görüntülendi.

Başbakan Binali Yıldırım 5 G Mükemmeliyet merkezi açılış töreninde konuşma yaptı. Mükemmeliyet merkezi açılış töreninde konuşma yapan Başbakan Binali Yıldırım çok güzel noktalara değinerek konuşma yaptı fakat asıl dikkat çeken sözleri ise amacımız bir adım öne geçmek sözleri vurgulu olarak dikkat çekti.Başbakan Binali Yıldırım Beş G mükemmeliyet merkezi açılış töreninde konuşma yaptı. Yıldırım Parametreleri üret ve değiştir istediğini yap dedi. işte bu merkezde de buna benzer şeyler yapılıyor amacımız bir adım öne geçmek dedi. Ayrıca Bir çimento torbasına para verir alırız fakat bir kişi bir fikir verdimi onun değerini sonra anlarız dedi. Yıldırım trafikte hız can alır fakat bilişimde hız can verir ifadelerini kullandı.

Büyük İşler Küçük Adımlar…Yıldırım bir işte önce küçük adımlar ve sonra büyük işler gelir. Biliyoruz ki biz bilişimde henüz önde gelen bir ülke değiliz fakat yapacağımız bu girişimler ve 5 G mükemmeliyet girişimi büyük işlerin habercisi olacak ve bundan sonra da Türkiye olarak bilişimde de hızlı bir ilerleme kat edeceğiz dedi. bu güne kadar önce 3 G olmak üzer sonrasında 4.5 G olması ile beraber bu güne kadar bilişim de 30 Milyar TL gibi bir yatırım yaptık. Fakat bilinmeli ki bilişimde önce milli güvenlik gelir bu sebeple 2020 tarihine kadar Türkiye 5 G hizmetine geçmiş olacak dedi.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /YeniDizin/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı