SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

650 Kilometre Öteden

Mersin de uzun bir zaman önce çıkan sel felaketinde kaybolan 25 yaşın da ki Sultan Uncu ve 2 yaşında ki Miray bebekten günlerdir haber alınamadı.

650 Kilometre Öteden
Bu haber Toprak Çınar tarafından 01 Mart 2017 - 7:30 'de eklendi ve 306 kez görüntülendi.

Fakat 29 Aralık 2016 günü yaşanan bu sel felaketinden sonra ise ne ailesi ne de yetkili isimler onları aramaktan vazgeçmedi. En sonunda ise 25 yaşında ki Sultan Uncu’nun cesedi bulundu.29 Aralık 2016 tarihinde Mersin de yaşanan sel felaketinde sonra 25 yaşında ki Sultan ve henüz 2 yaşında olan Miray bebek kayboldu. Selden hemen sonra kaybolduğu anlaşılan bu iki insan için aramalar başlatıldı. Günlerce süren arama içinde ise ne ailesi ne de ekipler bıkmadan aramalara devam ettiler. En sonun da ise 25 Yaşın da ki Sultan Uncu isimli kişinin cesedi evinden tam olarak 650 kilometre ötede çıktı.  Bulunan cesedin teşhis etmesi ile tanınamadı fakat yapılan DNA testi sayesin ona ait olduğu öğrenildi.  Aynı zaman da o an da kenti resmen felç eden sel suları Serkan ve Fatma Genç Çiftinin otomobilini de yuttu.

Fakat bu acı olaydan sonra evinden 650 kilometre ötede bir balıkçı iki arkadaşın çamura bulanmış halde cesedi ilk önce tespit edilemedi. Daha sonra aileden DNA örnekleri ile birlikte tespit edilen cesedin ona ait olduğunu öğrenildi. Bu bilgiler sonrasında ise Miray bebek için umutlarda arttı.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı