SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Adıyaman 120 Kez Sallandı

  Adıyaman da dün meydana gelen depremin ardından ise yapılan açıklamalar kapsamında bu gibi depremlerin birkaç gün daha beklenilmesi gerekiyor ifadeler yer aldı.

Adıyaman 120 Kez Sallandı
Bu haber Toprak Çınar tarafından 03 Mart 2017 - 11:52 'de eklendi ve 293 kez görüntülendi.

İşte bu ifadeler tam anlamı ile yerinde diyebileceğimiz ifadeler oldu çünkü dün yaşana 5.5 büyüklüğünde ki depremin ardından yer yerinden oynadı diyebileceğimiz 120 sallantı gerçekleşti.Adıyaman Samsat İlçesi başta olmak üzere daha birçok yerde hissedilen deprem ise dün öğle saatlerin saat 14:07 civarında meydana geldi. Yaşanan bu depremin hemen ardından meydana gelen depremler ile birlikte Adıyaman Samsat olmak üzere daha birçok yerde AFAD ekipleri çadırlar kurarak halkı birkaç gün boyunca çadırlara aldı. Bunun nedeni ise artçı depremlerin hemen sonrasın jeologlar tarafından yapılan inceleme ile birlikte yerin hemen hemen 11 kilometre altında olan fay hattının biraz daha hareketli olabileceği yönünde açıklamalar gelmişti. Buna bakarak yapılan çalışmalar kapsamın da ise halk çadırlara alınırken bu tahminlerin yüzde doksan değil nerede ise yüzde doksan dokuz gibi bir ifade ile çıktığı söylenebilir çünkü bu gece Adıyaman tam olarak 120 kez sallandı.

Birkaç gün boyunca geceleri çadırda kalacak olan vatandaşlar gece saatlerinde gerçekleşen 120 sallantı ile birlikte uyku uyumadı hemen herkes ayakta ve dışarıda ya da çadırlarında uyuyamadan bekledi. AFAD ekipleri tam olarak sayının 120 olduğunu ifade ederken henüz uzmanlar tarafından bir açıklama bunun için yapılmadı.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA