SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Adıyaman Sallandı

Türkiye henüz ege bölgesin de yaşanan depremlerin şokunu atlatamadı ki bu seferde bir haber daha Adıyaman’dan geldi. Çanakkale de günlerdir devam eden depremler ile ilgili olarak uzmanlar art arta açıklama yaparken bu sefer ki deprem haberi de Adıyaman’dan geldi. 

Adıyaman Sallandı
Bu haber Toprak Çınar tarafından 02 Mart 2017 - 15:04 'de eklendi ve 819 kez görüntülendi.

Yapılan açıklamalara göre Adıyaman Samsat İlçesi civarın da ve ilçe merkezini de vuran deprem hakkında henüz araştırmalar devam ediyor.Adıyaman da son dakika olarak gelişen deprem herkesi şoka uğrattı. Henüz uzmanlar ve araştırmacılar tarafında bir bilgi açıklaması yapılmasa da İstanbul Kandilli rasathanesi tarafından verilen bilgiye göre ise depremin saat tam olarak 14:07 civarında olduğu açıklandı. İlk olarak vuran deprem de 5.5 gibi bir şiddet belirlenirken bu depremin ardından ise üç tane daha artçı deprem yaşandı.  Yerin yaklaşık olarak 11.3 kilometre altında yaşana depremde ise gelen artçı depremlerin 4.0 üstünde bir şiddet ile gerçekleştiği ortaya çıktı. Deprem aynı zaman da çevre iller olan Şanlıurfa, Batman ve Gaziantep illerin de de hissedildi.

Deprem ile ilgili olarak hemen AFAD ekipleri olay yerine gitti. Fakat olay yerinde henüz olarak tam bir kayıp var mı veya enkaz ile ilgili olarak henüz bir bilgi verilmedi. AFAD ekipleri derhal arama ve inceleme işlemlerinde ekiplere destek vermek amacı ile çalışmalara başladı. İlk bilgiler de henüz bir can kaybı olmasa da henüz bir net bilgi verilmedi.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı