SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Adıyaman Tekrar Sallandı

Adıyaman Samsat ilçesinde kısa bir süre önce yaşana deprem paniği tekrar yaşandı. Bundan yaklaşık olarak iki hafta önce korku dolu anlar yaşayan Adıyaman Samsat halkı bu korku dolu anları tekrar yaşadı.

Adıyaman Tekrar Sallandı
Bu haber Toprak Çınar tarafından 11 Mart 2017 - 9:30 'de eklendi ve 287 kez görüntülendi.

Adıyaman Samsat halkı bir anda yaşana bu korku dolu anları tekrar yaşamanı etkisi ile çadırlarında fırladı.Son bir ay boyunca Adıyaman ve Çanakkale de yaşanan depremler Çanakkale ve Adıyaman civarında yaşayan bütün vatandaşları korkutamaya devam etti. Önce Çanakkale de başlayan bu depremler daha henüz Çanakkale de ki depremin şoku atlatılamaz iken bu sefer de Adıyaman Samsat ilçesinde yaşanmaya başladı. Adıyaman Samsat da iki hafta önce başlayan depremler son birkaç gündür kesilmiş durumda iken bu sefer dün gece Ritcher ölçeği ile yapılan bir ölçüm ile beraber 4.0 büyüklüğün de yaşanan deprem herkesi korkuttu. İstanbul kandilli Rasathanesi tarafından belirtilen   bu depremlerin seviyesinin biraz daha artarak devam edeceğini belirtti.

İstanbul Kandilli Rasathanesi tarafından belirtilen bu durum ise Adıyaman Samsat halkı tarafından üzücü ve korku dolu bir şekilde karşılanırken bunun devam etmesi Samsat halkının bir süre daha çadırlar da kalması bekleniyor. Her ne kadar yaşan deprem büyüklüğü pek fazla şiddetli olmasa da bu depremin daha da büyük bir depremi tetikleme olasılığı olduğu belirtildi. Bu olasılık ihtimali ise bayağı büyük bir oranda bulunuyor.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA