SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Ağrı Erzurum Karayolu Ulaşıma Kapandı

Yoğun kış şartları bu senede ülkemizin doğusunda ulaşımda geçit vermiyor. Edinilen bir bilgiye göre kar yağışı ve yollarda oluşan buzlanma sebebi dün gece saatlerinden itibaren Ağrı ve Erzurum karayolunda ulaşım çok kötü bir hal aldı.

Ağrı Erzurum Karayolu Ulaşıma Kapandı
Bu haber Toprak Çınar tarafından 02 Şubat 2017 - 8:54 'de eklendi ve 352 kez görüntülendi.

Yetkililer ellerinden geleni yapmaya çalıştıklarını ancak yoğun kar yağışı ve buzlanmadan dolayı bu kadar etki edebildiklerini açıkladı.
Ağrı’nın Eleşkirt ilçesinden başlamak üzere devam eden ve Ülkemizin tüm Doğu illerini nerede ise etkisi altına alan yoğun kar yağışı dün gece saatlerinden itibaren tipi şeklini alması ile birlikte Ağrı Erzurum karayolu ulaşıma kapandı. Yolda mahsur kalan sürücüler ise isyan ederekn yetkililierson hızla ellerinde bulunan bütün imkanları kullanarak yolun temizlenmesi için uğraş verdiklerini açıkladı. Ağrı’yı Erzurum’a bağlayan Saç dağı ve Sarıcan deresi bölgesin de başlayan yoğun kar yağışı akşam saatleri içerisinde etkisini gösterdi. Yoğun olarak etki gösteren kar yağışının tipi şeklini alması ile birçok araç yolda mahsur kaldı.
Yolda mahsur kalan sürücüler birçok şekilde yetkililere ulaşmaya çalıştı fakat zaten o esnada yetkililer yol çalışmaları ile meşgul olup mahsur kalan sürücülerin kurtarılması harekete geçmiş bulundu. Yolda kalan sürücüler soğuk havanın etkisi ile ısınmak için araçlarını çalışır vaziyette tutarken bu sefer de yakıt sıkıntısı çektiklerini açıkladılar. Fakat yetkililer bunun içinde çözüm bulacaklarını açıkladı. Fakat halen Ağrı Erzurum karayolu üzerinde yolculuk yapacak olan sürücülerin dikkatli olması gerekir.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA