SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Ağrı İli İçerisinde Terör Operasyonları Yapıldı

Terör ile mücadele dahilinde Ağrı ili içerisinde yapılan operasyon kapsamında Ağrı’nın Tutak ilçesinin Kaymakamı ve de Belediye Başkanlığı görevine kayyum şeklinde atanmış Erkan İsa Erat’a suikast hazırlığında bulunan 3 kişi hızlıca yakalandı.

Ağrı İli İçerisinde Terör Operasyonları Yapıldı
Bu haber Vedat Soylu tarafından 03 Mart 2017 - 16:00 'de eklendi ve 315 kez görüntülendi.

Valilikten yapılmış olan resmi açıklamaya göre ise, İl Jandarma Komutanlığı’nın tarafından yürütülmekte olan özel çalışmalar esnasında Tutak İlçesi Belediyesi Başkanlığına atanmış olan kayyuma yönelik olarak suikast hazırlığında bulunan 3 kişi ekipler tarafından başarılı bir şekilde saptandı. Jandarma ekipleri geçtiğimiz 28 Şubat gününde kimlikleri belirlenmiş olan kişilerin adreslerine eş zamanlı bir şekilde özel bir operasyon gerçekleştirdi. Operasyon kapsamında ise R. O. ile birlikte İ. O. ve de M. S. O.’nun gözaltına alınmış olduğu açıklandı.Şüphelilerin evleri içerisinde yapılmış olan özel aramalar kapsamında ise ruhsatsız bir av tüfeği, 2 tane tabanca ve de bu tabancalara ait olan 2 tane şarjör ile 22 tane 9 mm çapında fişeklerin ele geçirilmiş olduğu belirtildi. İl Jandarma Komutanlığı’nın bu konu ile alakalı başlarmış olduğu soruşturma ise halen aralıksız bir şekilde devam ettiriliyor..

Öte yandan Ağrı ili içerisinde PKK terör örgütüne yönelik hava destekli bir operasyonda ise 15 tane mağara imha edilerek, 57 tane tüp ile beraber çok fazla sayıda yaşam malzemeleri de ele geçirildi.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı