SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Ailesini Alevlerden Aldı

Antalya çıkan bu yangın gece saatlerinde meydana geldi. Gece saatlerinde meydana gelen yangının yaşandığı evde toplam 8 kişilik bir aile oturuyordu. Bu ailenin 19 yaşında ki genç kızı Songül ise ailesini alevlerin arasından kurtardı. Genç kız yangını fark ettiği anda hemen aile fertlerini uyandırmaya çalıştı ve dışarı gönderdi.

Ailesini Alevlerden Aldı
Bu haber Toprak Çınar tarafından 15 Şubat 2017 - 14:00 'de eklendi ve 433 kez görüntülendi.

Antalya da evi yanan genç kız sekiz kişilik ailesinin tüm bireylerini alevlerin arasından aldı. Evi yanan sekiz kişilik aile 19 yaşında olan genç kızları Songül Kayapınar sayesinde alevlerin içinden çıktı. Antalya Muratpaşa Tonguç caddesi üzerinde bulunan 6 katlı apartmanın 6. Katın da bulunun dairede yangın çıktı. Gece yarısı sabah saatlerine yakın çıkan yangında evde bulunan herkes uyurken bir anda çıkan duman kokusuna uyanan Songül Kayapınar bir anda salona geçtiğini ve alevlerin orayı sardığını gördü. Bu anda ise soğuk kanlı olarak hareket eden 19 yaşında ki genç kız hemen salonda yatan hasta babası ile annesini dışarı çıkardı.

Anne ve babasını çıkaran genç kız tekrar eve dönerek içeride bulunan diğer aile fertlerini uyandırmaya çalıştı ve uyandırdığı herkesi derhal evin dışına çıkarmaya başladı. Sonra ise tekrar geri dönen Songül evi kovalarla su taşıyarak söndürmeye çalıştı fakat başarılı olamayınca komşularından yardım istedi. İtfaiye ekipleri ise yarım saatlik bir çalışma sonucunda alevleri söndürebildi. Yapılan incelemeye göre yangın sabadan meydana geldi.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /YeniDizin/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı