SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Akar Tanık Koltuğunda

15 Temmuz FETÖ ve PDY terör örgütlerinin yapamaya çalıştığı darbe teşebbüsünde bizzat tanık olan Genel kurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar bir kez daha tanık koltuğuna oturarak ifade verecek. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının yapmış olduğu açıklamaya göre Orgeneral Hulusi Akar bizzat darbe teşebbüsüne mağdur kalan üst düzey yetkililerden bir tanesi olduğu için tekrar bir kez daha ifadesine başvurulacak.

Akar Tanık Koltuğunda
Bu haber Toprak Çınar tarafından 18 Şubat 2017 - 14:30 'de eklendi ve 428 kez görüntülendi.

15 Temmuz darbe girişimine ilişkin olarak o günden bu yana tam olarak yedi aydır aralıksız bir biçimde süren FETÖ ve PDY terör örgütlerine yönelik olarak araştırmalar halen devam etmekte. Bu araştırmalar kapsamında daha önce ifadesi alınmış olan Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar bir kez daha tanık koltuğuna oturarak ifade verecek. Daha önce deliller ve bilgiler kapsamında ifadesine başvurulan bazı önemli kişiler de tekrar Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı bildirgesi ile ifade vermeye çağırılıyor. Yeni toplanan bilgi ve belgeler kapsamında Orgeneral Hulusi Akar da ifade vermek üzere Ankara Cumhuriyet Başsavcılığın da bulunacak.

Sorulacak sorular ise alınan ve toplana yeni bilgi ve belgeler ışığında Orgeneral Hulusi Akar şu sorular ile muhatap olacak. Akar’a daha Türk Silahlı Kuvvetleri içerisinde bulunan FETÖ mensubu askerler ile ilgili olarak bir işlem yapıldı ı sorusu gelecek. Bunun ile de kalmayıp Akar TSK içinde bulunan cuntacı askerlerin bilinip bilinmediği hakkında bir soru ile karşılaşacak.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı