SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Alman Gazetesinden Mektup

Almanya yerel basınlarından olan Die Welt gazetesi tarafından Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yönelik olarak açık bir şekilde mektup yazıldı.

Alman Gazetesinden Mektup
Bu haber Toprak Çınar tarafından 08 Mart 2017 - 7:15 'de eklendi ve 379 kez görüntülendi.

Mektup da ise hem kurandan hem de bizim atasözlerimizden atıfta bulunuldu. Die Welt gazetesi genel yayın yönetmeni tarafından açıkça ve bizzat kaleme alınan bu mektup ise direkt olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hitap ediyor.Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafına yazılan bu yazı ise Die Welt gazetesi genel yayın yönetmeni Ulf Poschardt kalem alındı. Mektup da ise şu ifadeler yer veriliyor. İki ülke arasında giden ilişki sürecinin hiç de iyi gitmediği ve bunu başarabilecek tek kişinin Cumhurbaşkanı Erdoğan olduğunu biliyoruz. Bu sebep ile Cumhurbaşkanı Erdoğan iki ülke arası ilişkileri tekrar iyi bir duruma getirebilir. Bunu yapması için kendisinden istek de bulunuyoruz. Belki de iki ülke arasında ki ilişkilerin düzeleceği sinyalini tutuklu bulunan gazeteci Deniz Yücel’i serbest bırakarak gösterebilirsiniz ifadeleri yer alıyor. Henüz Cumhurbaşkanı bu mektup ile alakalı olarak bir açıklama yapmadı. Fakat Alman Gazetesi Die Welt tarafından yazılan bu mektup gazetenin resmi internet sayfasında hem Almanca hem de Türkçe olarak yayınlanmış halde bulunuyor.

Mektubun Türkçe olanı ise şu şekilde başlıyor Sayın Cumhurbaşkanı bu yolla size başvurduğum için lütfen beni hoş karşılayın bu şekilde sizim gibi biri ile irtibata geçmenin ne demek olduğunu biliyorum fakat siz lütfen hoş karşılayın.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı