SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
istanbul escort

Almanya’da Bekir Bozdağ İçin Yasak Getirildi!

Gaggenau yönetimi Bozdağ’ın etkinlikte kalabalığa konuşma yapması için verdiği izni geri çekti. İznin, toplantı mekanının beklenen kalabalık için fazla küçük olduğu gerekçesiyle geri çekildiği ileri sürüldü.

Almanya’da Bekir Bozdağ İçin Yasak Getirildi!
Bu haber Arda Barış Yıldız tarafından 02 Mart 2017 - 21:02 'de eklendi ve 396 kez görüntülendi.

16 Nisan’da yapılacak anayasa değişikliği referandumu öncesinde Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın bugün Almanya’nın Baden-Württemberg eyaletinin Gaggenau kentinde düzenlenen referandum etkinliğine katılması bekleniyordu.Gaggenau yönetimi Bozdağ’ın etkinlikte kalabalığa konuşma yapması için verdiği izni geri çekti. İznin, toplantı mekanının beklenen kalabalık için fazla küçük olduğu gerekçesiyle geri çekildiği ileri sürüldü.Almanya yeni bir skandala daha imza attı. Daha önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın telekonferansla bağlanacağı mitinge izin vermeyen Almanya, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın Baden-Württemberg eyaletinin Gaggenau kentinde, konuşma yapacağı Avrupalı Türk Demokratlar Birliği’nin (UETD) düzenlediği etkinliğe “park yeri ve girişlerin yeterli olmadığı” gerekçesiyle iptal edildi.

Welt gazetesinin Türkiye muhabiri Deniz Yücel’in tutuklanmasının ardından, Alman kamuoyunda hükümet yetkilileri ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın olası referandum mitinglerinin yasaklanması yönünde görüşler dile getirilmişti.UETD yetkililerinin etkinlik için başka bir salon arama çalışmalarına başladığı kaydedildi.Bozdağ’la ilgili bunlar yaşanırken, Zeybekci’nin Köln’de Pazar günü yapacağı “evet” toplantısı da Köln Şehir İdaresi tarafından yasaklandı. Köln’ün Porz İlçesi Belediye Başkanı Henk van Benthem, yasak kararını doğruladı. Köln’deki bu referandum toplantısının da, yine aynı şekilde UETD tarafından başka bir amaçla kiralandığı ve “Referandum mitingi yapılacağının gizlendiği” belirtildi.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı