SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Aman Dikkat Eş Takibi Bağımlılık

İstanbul da yaşanan ve hayatımıza girdiği andan itibaren bizlere nasıl bir bağımlılık kazandırdığını ifade eden bu olay belki de teknolojinin getirisi olduğu kadar götürüsü olduğunu da ifade ediyor.

Aman Dikkat Eş Takibi Bağımlılık
Bu haber Toprak Çınar tarafından 26 Şubat 2017 - 11:34 'de eklendi ve 285 kez görüntülendi.

İstanbul da yaşayan ve henüz 16 yaşında olan Ahmet Eren Soyluer öyle bir hastalık geçirdi ki adeta teknoloji hastalığı denebilir.
Ahmet Eren İstanbul da yaşayan ve yaklaşık bir yıl öncesine kadar okuluna devam eden başarılı bir öğrenci iken okulu bırakmak zorunda kaldı. Bunun nedeni ise bilgisayar başında geçirdiği sürenin artık bir zaman sonra hayatını tamamen ona bağlaması olarak açıklandı. Bilgisayar başında hayatını sürdüren Ahmet Eren artık sadece yemek saatlerinde evde ayağa kalkıyor ve buna bağlı olarak da okula dahi gitmiyordu. Okula gitmediği içinde devamsızlıktan sınıfta kalan ve okulu bırakmak zorunda olan Ahmet Eren bir uzman tarafından muayene ve tedavi edildikten sonra hayat geri dönmeyi başardı. Uzmanların verdiği ifadeye göre bilgisayar veya teknolojik hangi alet olursa olsun bir süre sonra insanları kendisine bağlamayı başarıyor. Buna göre uzmanlar özellikle bir kitleyi daha uyarıyor.
Uzmanların uyardığı bir diğer kitle ise herkes tarafından bilindiği gibi sosyal medya üzerinden eşlerin takip edilmesi oluyor. Uzmanlar bu esnada eş takibi değil de nerede ise teknoloji ve sosyal medya bağımlısı olmaya yüz tutuluyor ifadelerini kullandı.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı