SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Ankara’da 100 Nokta da Hareket

Ankara Büyükşehir Belediyesi Ve Ankara İl Emniyet müdürlüğü harekete geçti. Ankara’nın kritik 100 noktasında X-Ray cihazları kuruldu. Son dönemlerde Ankara ve Türkiye’nin çeşitli illerinde gerçekleştirilen kanlı terör faaliyetlerinin önüne geçilmesi amacı ile başlatılan bu girişim terör güçlerine büyük darbe vuracaktır. Alınan yeni kararlar doğrultusunda Ankara’da yaklaşık olarak yüz metro girişine X-Ray cihazı yerleştirildi.

Ankara’da 100 Nokta da Hareket
Bu haber Toprak Çınar tarafından 13 Şubat 2017 - 14:00 'de eklendi ve 471 kez görüntülendi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Ve Ankara İl Emniyeti gerçekleştirilen kanlı terör eylemlerinin önüne geçebilmek ve halkın güven ile huzurunu sağlamak amacı ile yeni bir uygulama başlattı. Ankara da edinilen bilgiye göre 100 ayrı metro girişi bulunmakta. İşte bulunan bu 100 ayrı metro girişine X-Ray cihazı yerleştirildi. DEAŞ ve PKK terör örgütlerinin en kritik iller listesinde başı çeken Başkent Ankara’da bulunan kritik 24 nokta 24 saat denetim ve polis güvenliği ile birlikte gözetim altında tutuluyor. Referandum süreci kapsamında bu önlemlerin daha da artacağı tahmin ediliyor. Ankara Emniyet Müdürlüğü Güvenlik önlemlerinde farklı stratejilere imza atmaya başladı. Bunun en başında ise Jandarma ekipleri ile koordineli olarak çalışmaya başlamak oldu. Buna bağlı olarak her gün Ankara’nın beş ana girişinde 24 saat önlem alınıyor.

Kentin ise 100 kritik noktasında görünür olarak güvenlik uygulamasına geçildi. Bu uygulama da belirlenen 100 kritik noktaya X-Ray cihazı yerleştirildi. Bu sayede terör önlemleri daha da arttı.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home2/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı