SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Araçlar Hurdaya Döndü

Adana da yaşanan olay sonrasın da manzara hiç de iç açıcı olmadı. Bir istinat duvarının çökmesi üzerine hemen önünde bulunan altı araç birden hurdaya döndü.

Araçlar Hurdaya Döndü
Bu haber Toprak Çınar tarafından 04 Mart 2017 - 8:21 'de eklendi ve 342 kez görüntülendi.

Şantiye alanı üzerinde ki toprak yığının kaldıramayan istinat duvarı yağmurun da yağması ile birlikte büyük bir gürültü ile yıkıldı hemen önünde bulunan altı aracın üstüne yıkılan duvar araçlara büyük ölçüde hasar verdi.Adana da yaşana olay da bir şantiyeye dökülen toprak yığının fazla gelmesi ile birlikte istinat duvarı bu yükü kaldıramayınca çöktü.  6 metrelik bir uzunluğa sahip olan istinat duvarı yağmurunda etkisi ile birlikte yıkıldı. Gece saatlerinde yaşanması ise herhangi bir can kaybı veya maddi hasarı önledi. Olayın gece saatlerinde meydana geldiği ve bu esnada yıkılan duvarın önünden bulunan altı aracın üstüne yıkılması ile çıkan gürültü ise mahalle sakinlerini ayağa kaldırdı.  Büyük bir gürültü ile çöken duvar ise altı aracı birden hurdaya çıkardı.

Olay yerinde araç sahiplerinden birisi olan İsmail Kaloğlu büyük bir gürültü duyduk. Ben anlamıştım aslında fakat bekledim sonra bir anda apartman yöneticisi arkadaş aradı. Duvarın çöktüğünü ve araçların kullanılamaz hale geldiğini belirtti. ben aşağı indiğim de olayı görünce aslında dua ettim. Her ne kadar aracım hasar görmüş olsa da olayın gündüz yaşanmaması çok daha iyi oldu. Gündüzleri çocuklarımızın oynadığı saatler de olsa herhalde can kaybı olurdu dedi.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı