SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Aşk Mesajına Sprey Engeli

Bursa da Aşk mesajı yazmak isteyen bir genç kız spreyi bitince mesajı yarım bıraktı. Bursa da ezberinde olmayan bir sözü telefonundan bakarak yazmak isteyen bir genç kızın görüntüleri evin güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

Aşk Mesajına Sprey Engeli
Bu haber Toprak Çınar tarafından 10 Şubat 2017 - 9:59 'de eklendi ve 528 kez görüntülendi.

Evin güvenlik kameralarına saniye saniye yansıyan bu görüntüler sonrasında yarım kalan sözün ne olduğu çok dikkatle ve ilgi ile sosyal medya da merak edildi.
Bursa Maksem caddesinde meydana gelen bu olay sosyal medya hesapları arasında ve sosyal medya da video görüntüleri damga vurdu. Herkes tarafından evin duvarına ezberinde olmayan ve cep telefonuna bakarak yazmaya çalıştığı söz sprey bitince yarım kaldı. Evinin her tarafına güvenlik kamerası yerleştiren ve bursa da bulunan sadece tatil kullandığı evine gelen Kenan Sertalp şu şekilde ifade etti. Sertalp eve geldiğimde duvarda bir yazı gördüm. Baktım ki kamera açısına giriyor hemen görüntüleri izlemeye başladım. Sonrasın da duvar da yazılı olan Aldanma Gidene Sevip Terk edene Hayat İki…. Şeklinde ki yazıyı genç bir kızın cep telefonuna bakarak sprey ile yazdığını fakat spreyi bitince koşarak uzaklaştığını gördüm ve sosyal medya da takipçilerime sözü tamamlamalarını istedim dedi.
Sosyal medya üzerinde ise kısa süre de izlenme rekoru kıran sözün devamı ise Aldanma Gidene Sevip Terk Eden Hayat İki Kelime Hoş Geldin Güle Güle İmiş dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA