SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Atarlıyız Ama Yufka Yürekliyiz

Adana halkı artık sık sık olarak 3. Sayfa haberleri ile anılmaktan bıktıklarını ve usandıklarını dile getirirken aynı bu şehrin imajını da düzeltmek için bir kampanya ve çalışma başlattı. Bu kampanya kapsamında ise sloganları Atarlıyız ama Yufka Yürekliyiz oldu.

Atarlıyız Ama Yufka Yürekliyiz
Bu haber Toprak Çınar tarafından 20 Şubat 2017 - 9:00 'de eklendi ve 495 kez görüntülendi.

Adana halkından bir grup vatandaş şehrin artık sadece 3. Sayfa yani cinayet şiddet gasp gibi haberler ile birlikte anılmasında bıktıklarını dile getirmek için bir kampanya ve çalışma başlattı. Bu kampanya kapsamında ise kampanya öncülük eden Adanalı iş adamları ve Adana’yı tanıtmak için oluşturulan ATAK AŞ ise çok büyük bir şekilde destek vermekte. Adana tanıtım ve kalkınma AŞ gibi bir oluşum yurtdışından gelen vatandaşları ağırlıyor yerli ve yabancı demden hepsine Adana şehrini tanıtıyor. Bir grup vatandaşa tarafından başlatılan bu kampanyanın ise sloganı çok ilgi çekmeye başladı. Buna göre slogan Atarlıyız Ama Yufka Yürekliyiz oldu. Bu slogan ile Adana’nın adının sadece 3. Sayfa haberleri ile değil bu sefer de doğal güzellikleri ve insanın ne kadar iyi olduğu ile ilgili olarak göz önüne çıkmayı hedeflediklerini açıkladılar.
Vatandaşların yaptığı açıklamaya göre artık nereye gitseniz Adana dediğiniz de insanları aklına her zaman kötü şeyler geliyor resmen Adana ve Adana halkını bu şekilde tanımaktan olmuş bunlar. Bundan sonra biz bu görevi üstlenerek Adana ve halkını daha düzgün temsil edeceğiz diyorlar.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı