SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Ataşehir Farelere Mesken Oldu

Ataşehir Yenisahra mahallesi halkı artık isyan etmek üzere bu noktaya geldiklerini belirtiyor. Mahalle halkı artık her gün her yerde ve fare haşereler ile uğraştıklarını belirtiyor.

Ataşehir Farelere Mesken Oldu
Bu haber Toprak Çınar tarafından 25 Şubat 2017 - 9:02 'de eklendi ve 236 kez görüntülendi.

Görüntüler ise gerçekten çok berbat bir durumda olduğunu da gösteriyor. Fareler ve haşereler resmen bina ve işyeri duvarlarında günlük hayat geçiriyorlar.
İstanbul Ataşehir Yenisahra mahalle halkı artık isyan ettiklerini belirtiyor. Kimsenin hoşuna gitmeyecek bir şekilde hayatlarını süren mahalle halkı ise kaç defa durumu yetkililere aktardıklarını belirtiyor. Fareler ve haşereler ise bu mahalle halkının nerede ise en küçük sorunu olmuş artık. Çünkü onların o kadar daha fazla sorunu bulunuyor ki bu da fareler ve haşereleri sorun olmaktan nerede ise çıkartıyor. Yetkilileri aradıklarında ise en yakın zaman diyerek ya da biz oralara müdahale ettik diyerek telefon kapanıyor. Bu yüzden mahalle halkı artık isyan etmek üzere olduklarını dile getirdi. Logar kapakları ve giderler resmen çöp yuvasına döndü buna neden bakmıyorlar ifadesi dahi kullanıldı.
Ataşehir yenisahra mahalle halkı ise şu ifadeleri kullandı yağmur yağdığında resmen giderlerden yollara tuvalet pisliği dökülüyor. Bu nasıl bir hizmet bu nasıl bir anlayış diyerek isyan ettiler. Fakat şu da var ki aynı zamanda giderler yani logarlar resmen fare ve keme gibi daha birçok hayvanın yaşam alanı ve karantina alanı olmuş gibi duruyor.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA