SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Bab’dan Sonra Hedef Belli

Türkiye Cumhuriyeti Silahlı kuvvetleri ve Özgür suriye ordusu ile birlikte gerçekleştirilen Fırat kalkanı harekatı ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı. Edinilen bu bilgilere göre Türk Silahlı Kuvvetleri ve özgür Suriye ordusu Fırat Kalkanı harekatına göre terör örgütü DEAŞ’ı EL-BAB sınırına kadar çektikten sonra operasyonlar daha da devam edecek.

Bab’dan Sonra Hedef Belli
Bu haber Toprak Çınar tarafından 01 Şubat 2017 - 14:51 'de eklendi ve 376 kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan açıklamalara öre Türk Silahlı kuvvetleri günlerdir Fırat Kalkanı harekatın da nerede ise başarılı sonuca ulaşmak üzere. Gelen bir diğer açıklamaya göre ise DEAŞ teröristlerine ait çok sayıda mevzi ve ayrıca cephane ve sığınak imha edilerek DEAŞ’a birçok şekilde zarar verildiği. Bir başka bilgi ise Türkiye Cumhuriyeti Silahlı Kuvvetleri ile birlikte aynı zaman da Özgür Suriye Ordusu artık sınırlarını genişleterek El Bab ilçe merkezine doğru ilerlemeye başladı. Ayrıca Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı açıklamaya göre ise El Bab ilçe merkezi ve ilçe tamamı ile kontrol altına alındıktan sonra işin daha da derinliğine gitmemek yönünde oldu. Gelen bu açıklamaya Türk Silahlı Kuvvetleri ve Özgür Suriye ordusu El Bab ilçe merkezi ve ilçeyi tamamı ile kontrol altına aldıktan sonra harekat yönür değişecek.

El Bab’dan sonra ise harekatın doğusunda Menbiç’e doğru operasyonlar başlatılacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı açıklamalar bu yönde olurken Türk Silahlı Kuvvetleri de bu yönde bir izlenim olacağına dikkat çekti.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA