SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Bahçeli’den İzin Geldi

Hollanda hükümeti ile gerilim devam ederken dünya medyasında da ilk sırada yerini alan bu gerilime Türkiye de bulunan tüm siyasi partiler tek yürek olarak cevap vermeye devam ediyor.

Bahçeli’den İzin Geldi
Bu haber Toprak Çınar tarafından 12 Mart 2017 - 9:36 'de eklendi ve 267 kez görüntülendi.

Bir cevap ve açıklama da Türkiye de Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’den geldi.Devlet Bahçeli dünden bu yana yaşanan Hollanda Hükümetinde ki gerilim ile ilgili olarak yaptığı açıklamada kesin bir delil olarak konuşuluyor.  Devlet Bahçeli Hollanda hükümetinin yaptığı bu uygulama kesinlikle doğru kabul edilebilir değil bir uygulamadır. Hollanda hükümeti resmen su gibi sebepler ile bunu yapmaktadır. Siz kim oluyorsunuz da bir Türkiye Cumhuriyeti Bakanını Konsolosluk binası önünde durduruyorsunuz bu nasıl bir zihniyet diyerek devam etti. Aynı zamanda Hollanda yaşayan vatandaşların yaptığı yürüyüş ile ilgili olarak kesin bir dille yurt dışında bulunan Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatlarına kesin bir dille emir veriyorum ki eylem yapma izniniz mevcuttur dedi. Devlet Bahçeli bu şekilde bir izin bu gibi anlar beklenmeli doğrudur. Tüm partili vatandaşlarımıza her türlü izin veriyoruz.

MHP genel Başkanı Devlet Bahçeli yapılan uygulama akla hayale sığmayacak bir şekilde bir uygulamadır. Bunu asla yapmamalı ve yapılmamalı idi. Bunlar kim oluyor ki Bir devlet bakanını hiçbir kanuna ve nizama uymayan şekilde konsolosluk binası önünde bekletiyor. Bunlar güçlü bir Türkiye istemediklerini belirtiyor dedi.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA