SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Bakan Çelik Tek Kaptan Geliyor Dedi

Tarım ve hayvancılık bakanı Faruk Çelik yapmış olduğu konuşma ile birlikte herkese seslendiğini belirtti. Gıda tarım ve hayvancılık bakanı Faruk çelik Anayasa değişikliği ile ilgili yapmış olduğu konuşmada birden fazla konuya değinirken aynı zamanda hem mecliste hem de halk arasında geçen Tek adam geliyor gibi sözlere de değindi.

Bakan Çelik Tek Kaptan Geliyor Dedi
Bu haber Toprak Çınar tarafından 30 Ocak 2017 - 8:30 'de eklendi ve 428 kez görüntülendi.

Gıda tarım ve hayvancılık bakanı Faruk Çelik önümüzde bulunan referandum süreci kesinlikle iki yüz yılı aşkın bir sürenin referandumudur. Bu referandum süreci kesinlik olarak şöyle özetlenmeli ki Türkiye’nin 200 yıllık geçmişinin referandumudur. Şunu diyebiliriz ki bu süreç millet iradesinin halk iradesinin tamamı ile yönetimde bulunduğu bir süreç olarak nitelendirilebilir. Aynı zaman da Faruk Çelik halk arasında ve mecliste de çok kez geçen tek adam rejimi gibi söylemlere de karşılık verdi. Bakan Faruk Çelik bu süreci tek adam rejimi olarak nitelendirenler ise neden halen bu süreci anlamaya çalışmıyorlar ve neden bu sürece karşı çıkan bölücüler gibi değil de bizim ile birlikte olarak Türkiye Cumhuriyeti devletini kalkındırmak için uğraşmıyorlar dedi.

Aynı zamanda Gıda tarım ve hayvancılık bakanı Faruk Çelik son sözüm olarak diyorum ki bu süreç ve referandumdan eğer evet oyu çıkar ise kesinlikle tek adam devleti değil tek kaptan olarak dümenin başına gelineceğini dile getirdi. Bu tek kaptanlık olayıdır dedi.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı