SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Bakan Soylu Bize Saldırıyorlar

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yaptığı konuşma da anayasa değişikliği ve referandum süreci ile ilgili olarak yaptığı konuşma da yine Hollanda hükümetine karşı göndermelerde bulundu.

Bakan Soylu Bize Saldırıyorlar
Bu haber Toprak Çınar tarafından 13 Mart 2017 - 5:50 'de eklendi ve 954 kez görüntülendi.

Bunun yanı sıra anayasa değişikliği ve referandum süreci ile ilgili de bahsettiği konuşmasında ise biz 3 milyon Suriyeli kardeşimize kucak açtığımız için bunlar oluyor dedi.İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yaptığı anayasa değişikliği ve referandum süreci ile alakalı konuşmasında hem anayasa değişikliği hem de iki gündür Hollanda hükumeti ile yaşanan gerginlik hakkında açıklamalarda bulundu. Süleyman Soylu Hollanda hükumetine dünyanın hiçbir yerinde görülmemiş bir uygulamaya imza attınız. Bu savaş zamanlarında dahi yapılmamış bir ambargodur. Buna nasıl karar verdiğinizi biliyoruz fakat bu istediğiniz olmayacak dedi. Soylu biz 3 milyon Suriyeli kardeşimiz orada bombalanırken küçücük çocuklar göz kırpmadan öldürülürken onlara kapımızı açtığımız için bize karşı bu tutumu gösteriyorlar. Onlar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan beyin bu ısrarlı tavır ve davranışlarına karşılık olarak bunu yapıyorlar. Suriye de başlayan teröre dur dediğimiz için bunu bize yapıyorlar fakat başarılı olamayacaklar dedi.

Soylu aynı zamanda başlayan bu anayasa değişikliği ve referandum sürecinde güçlenmemizi istemedikleri açık olarak bir delii değil mi bu yaptıkları baksanıza bir kere güçlenmemiz dahi yeterli oluyor onların korkması için dedi. Soylu anayasa değişikliği sürecini her ne kadar bu şekilde  baltalamak isteseler de bu olmayacak dedi.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA