SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Bakandan YGS Mesajı Geldi

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz tarafında yayınlanan yüksek öğretim geçiş sınavına ait mesaj herkesin dikkatini çekmeyi başardı. İsmet Yılmaz yayınladığı mesaj da ise unları dikkat çekti.

Bakandan YGS Mesajı Geldi
Bu haber Toprak Çınar tarafından 11 Mart 2017 - 12:53 'de eklendi ve 397 kez görüntülendi.

İsmet Yılmaz Yarınlarımızın teminatı geleceğimizin garantileri gençlerimize diyerek başladı. İsmet Yılmaz YGS sınavı içinde şunları kaydetti.Yarın sabah saatlerinde gerçekleşecek olan Yüksek Öğretime Geçiş sınavı ile alakalı olarak Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz aynı zaman da bir mesaj yayınladı. İsmet Yılmaz tarafından yayınlanan mesaj da ise şunlar yazıyordu.  Yarınlarımızın teminatı geleceğimizin gençleri diyerek başlayan mesaj da ise Sizlerden Bu sınavı hedeflerinize ulaşabileceğiniz bir araç olarak görmenizi istiyorum. Bu neden ile kesinlikle sınavda heyecan yapmadan hedeflerinizi de göz önünde bulundurarak sınav anında işlemleri ve soruları çözmenizi istiyorum dedi.  Milli Eğitim bakanı İsmet Yılmaz ayrıca bu sınavda başarılı olmanız için elinizden gelen gayreti göstermenizi istiyorum. Bu sınav sizlerin gayreti açısından kesinlikle önemli bir sınav olacaktır dedi.

12 Mart tarihin de yapıalcak olan YGS sınavı ise tüm öğrencileri ve velileri sarmakta. Hatta öyle ki İstanbul Eyüp Sultan Camii önünde dua etmek için biriken bir sürü veli ve öğrenci bulunmakta. Buna göre yapılacak olan bu sınavın heyecanı bu yıl daha fazla olduğu görüldü. Heycanlı veli ve öğrenciler ise yarın yapılacak sınav için şimdiden hazırlıklarını yaptılar.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı